ארבע על ארבע: הפועל חוזרת עם חיוך מאילת

האדומים רושמים ניצחון רביעי העונה בליגה וניצחון רביעי בהיסטוריה בעיר הדרומית, אחרי פיניש נהדר ו-71:84 בסיום. בשבת - דרבי ביתי

09/12/2019

אחרי שני הניצחונות הביתיים על הפועל ב"ש ומכבי חיפה, הפועל SP מצר תל אביב רצתה להתקדם במעלה הטבלה - עם ניצחון באילת.

יותר ממאה אוהדים ליוו את הקבוצה דרומה, והעניקו לחניכיו של אריאל בית הלחמי אווירה תומכת מהרגע הראשון. אחרי מחצית ראשונה לא טובה, הפועל חזרה נהדר מחדר ההלבשה ומחקה את היתרון המקומי בזמן קצר. שלוש דקות לסיום התוצאה עמדה על שוויון 71:71, ואם במשחקים האחרונים דווקא התקשינו בסגירת משחקים, הפעם הפועל רצה 0:13 עם תשע רצופות של לנזל סמית בדרך לניצחון 71:84.

קלעו להפועל: לטאביוס וויליאמס (15 ריבאונדים) ולנזל סמית (11 נקודות ברבע האחרון) 18, תומר גינת וג'ורדן המילטון (7 ריבאונדים, 7 אסיסטים) 17, מארק ליונס 9, חואקין שוכמן 5.

"הגענו למשחק הזה כבדים ועייפים, ואלו דברים שקורים במשחקים באילת למרות שדיברנו על זה", אמר מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי, "הראינו אופי ושמרנו מצוין במחצית השנייה. אני שמח שהארכנו את רצף הניצחונות לשלושה. מה אמרתי לשחקנים בחדר ההלבשה? הרגשתי שהשחקנים היו צריכים להתעורר, אז 'לחשתי' להם כמה דברים".

חואקין שוכמן הוסיף: "קרדיט גדול לאריאל שניער אותנו במחצית והשינוי הוא כל כולו בזכותו. זה כיף גדול לנצח באילת, בטח בשביל האוהדים שעשו את הדרך ואני שמח שהם עשו את הדרך הביתה מחייכים. לגבי הדרבי? 24 שעות בהפועל הספיקו לי בשביל להבין כמה המשחק הזה חשוב למועדון ולקהל. נעשה את המקסימום לנצח בבית".

אריאל בית הלחמי סיים תפקידו בהפועל ת"א

אריאל בית הלחמי סיים תפקידו בהפועל ת"א

18/01/2020
סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020