"הרגשה של פספוס גדול"

הפועל נקלעה לפיגור לאורך רוב שלבי הדרבי, והצליחה להפוך את התוצאה ארבע דקות לסיום. זה לא הספיק כשמכבי מנצחת 84:91

14/12/2019

אווירה נהדרת, רצף ניצחונות ורצון לצבוע מחדש את העיר באדום, כמעט הספיקו להפועל SP מצר ת"א. האדומים שפתחו חזק את המשחק, נקלעו לפיגור דו ספרתי אך ריצת 5:19 הפכה את התוצאה עמוק בתוך הרבע האחרון.

בסופו של דבר, בדקות האחרונות חוסר ריכוז מנע מהפועל להשלים את הקאמבק. מכבי מנצחת את הדרבי הראשון של העונה 84:91, כשהפועל תצא ביום שני הבא למשחק חוץ חשוב בנס ציונה. 

קלעו להפועל: לטאביוס וויליאמס 25 (12 ריבאונדים, מדד 41), תומר גינת 18 (7-15 מהשדה), לנזל סמית' ומארק ליונס 15 כ"א, ג'ורדן המילטון 7 ים מדר 4. כן שותפו: שוכמן (0-4 מהשדה)

"היה לנו סיכוי לנצח את מכבי וזה משהו שלא הרבה קבוצות יעשו", אמר מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי, "מכבי קלעו במחצית הראשונה באחוזים שלא מתאימים למשחק כזה. בסופו של דבר חזרנו והובלנו, אבל אני מרגיש שפספסנו פספוס גדול. חלק מהסיפור ההגנתי זה גם התיאום, אבל כרגע אנחנו לא מספיק מתואמים בהגנה ונשתפר יותר בקטע הזה. אין ספק שאם אנחנו רוצים לעשות עונה טובה אנחנו נהיה חייבים לשפר את ההגנה ולמצוא את החמישיות ששומרות טוב יותר".

"במחצית השנייה שיחקנו כמו שהיינו צריכים לשחק כל המשחק", סיכם הקפטן תומר גינת, בחצי הראשון עלינו בלי אנרגיות, לא כמו שצריך לשחק דרבי בבית. בסוף סגרנו את הפער אבל הם שיחקו משוחרר ועשו את הפעולות הנכונות שמנצחות משחקים גדולים. אני חושב שכולנו צריכים לקחת אחריות על משחק ההגנה שלנו, ונעבוד על זה קשה לקראת המשחק בנס ציונה שהוא חשוב לנו מאוד"

 

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020
לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

12/01/2020