"לא באמת היינו שם"

ג'ורדן המילטון והמאמן בית הלחמי מסכימים רבע ראשון שעוד היה צמוד, אבל שם זה הסתיים מבחינתנו. בשבת: יוצאים למשחק חוץ בראשון לציון.

23/12/2019

250 אדומים ואדומות ליוו את הפועל לאולם לב המושבה בנס ציונה עם רצון לנצח ולסיים את הסיבוב הראשון במקום החמישי. אם ברבע הראשון הפועל עוד הובילה, משם המשחק הלך בכיוון אחד - הכתום.

נס ציונה מנצחת 80:95, והפועל תפגוש בשבת עוד כתומה מהשפלה - מכבי ראשל"צ. המשחק ייערך בבית מכבי ויחל בשעה 18:10.

קלעו להפועל: לטאביוס וויליאמס 27 (14 ריב'), ג'ורדן המילטון 19, לנזל סמית' 13, ים מדר 11 (10 אסיסים), חואקין שוכמן ומארק ליונס 4 כ"א, תומר גינת 2.

"אנחנו צריכים לדעת טוב יותר מה אנחנו עושים בהגנה ובהתקפה, ולהוציא את זה לפועל", אמר ג'ורדן המילטון בסוף המשחק, "חזרנו כמה פעמים להפרש חד ספרתי אבל לא באמת היינו שם. למרות הכל, אני חושב שבסגל הנוכחי אנחנו אחת הקבוצות הטובות בליגה. יש לנו הזדמנות להוכיח את זה בשבת בראשון לציון, ומשם לנסות ולייצר רצף ניצחונות שיוביל אותנו למעלה. בסופו של דבר, צריך לזכור שפעולות קטנות מנצחות משחקים גדולים".

מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי הוסיף: "היינו רכים בהגנה וזה משהו שאם לא נשפר אותו - לא נהיה טובים. ניסינו להחליף צורות של הגנה על הפיקנרול, זה לא עבד. ההבדל כרגע ובכלל מבחינתנו זו ההגנה. איבדנו המון כדורים ואנחנו לא מספיק חזקים מנטלית. אנחנו צריכים לבוא ולשחק כדורסל, השחקנים צריכים להבין שאם לא נהיה חזקים ופיזיים לא ננצח משחקים"

 

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020
לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

12/01/2020