"צריכים להביא יותר מעצמנו"

הפועל סוגרת את 2019 עם הפסד שלישי ברציפות, הפעם 94:85 בראשון לציון. "הסיטואציה שבה אנחנו נמצאים קשה לכל אחד", סיכם המאמן בית הלחמי. בחמישי - מארחים את גלבוע

29/12/2019

אחרי סיבוב ראשון שהסתיים עם ארבעה ניצחונות, הפועל SP מצר תל אביב מלווה ב-300 אוהדים רצתה לפתוח את הסיבוב השני ברגל ימין.

המחצית הראשונה הייתה צמודה, וההובלה התחלפה לא פחות מ-20 פעמים. הפועל אחזה ביתרון ברוב שלבי המחצית שהסתיימה ביתרון אדום 49:52. ברבע השלישי הפועל קלעה 11 נקודות בלבד ואפשרה לראשל"צ להפוך את התוצאה, ולהגדיל את ההפרש עד לסיום. 85:94 למקומיים בסיום.

קלעו להפועל: תומר גינת 15, ג'ורדן המילטון, ים מדר ומארק ליונס 13 כ"א, חואקין שוכמן 12, לטאביוס וויליאמס 9, לנזל סמית' ג'וניור 6, בינמן 3, בריסקר 1.

"בחצי השני ההתקפה שלנו הייתה לא טובה וזה השפיע עלינו בצד ההגנתי", סיכם מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי, "זה לא שהשחקנים לא רוצים או לא נלחמים, בסופו של דבר גם האיבודים וגם בחירת הזריקות אפשרה להם לרוץ עלינו. אנחנו צריכים להישאר יחד ולהראות אופי. יש לנו סגל מוכשר, הסיטואציה שבה אנחנו נמצאים כרגע שאנחנו לא מצליחים קשה לכל אחד, אני מאוד מאמין בשחקנים".

חואקין שוכמן הוסיף: "ציפינו לשחק 40 דקות כמו בחצי הראשון. אני באופן אישי וגם מרגיש על הקבוצה מנסים למצוא זהות. בשבוע הבא יש לנו משחק חשוב מול הגלבוע ונצטרך להביא יותר מעצמנו. בתוך המגרש אנחנו עובדים ועל כל מה שקורה. המשחק אמנם נגמר בסקור גבוה אבל זה הרגיש שהיינו שם. זה ספורט קבוצתי והשחקנים חברים וביחד, כולנו תומכים אחד בשני והפתרון הכי טוב לעניינים המנטליים הוא ניצחון".

 

 
 
סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020
לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

12/01/2020