עידן פלדה מצטרף לצוות הניהולי השוטף

מתוך רצון להמשיך ולהיערך בצורה מיטבית לעתיד, הצטרף עידן פלדה לצוות הניהולי השוטף של המועדון. בין תפקידיו: בחינה ומעקב אחרי שחקנים, יצירת תכנית מקצועית לשנים הקרובות ויצירת קשר בין קבוצת הנוער הבכירה לקבוצת הבוגרים

01/01/2020
מועדון הכדורסל הפועל SP תל אביב מודיע, כי כחלק מתהליכי הפקת הלקחים שעושה הנהלת המועדון מעת לעת, ומתוך רצון ההנהלה להיערך לעונות הבאות, צורף עידן פלדה לצוות הניהול השוטף.
 
עידן, שהוכיח את עצמו כמנהל המקצועי של מחלקת הנוער בשנים האחרונות, יהיה אחראי במסגרת תפקידו על הקשר בין ההנהלה לצוות האימון, על תכנון מקצועי ארוך טווח, מעקב אחר שחקנים בארץ ובחו''ל ובנוסף ניהול הקשר בין קבוצת הנוער הבכירה לקבוצת הבוגרים וכלל התכניות המקצועיות במועדון.
 
יושב ראש המועדון רמי כהן: "אנו עוסקים כל הזמן בחיפוש דרכים להשתפר ולתקן ליקויים. הגענו להחלטה שעל מנת להגיע למקומות שבהם אנו רוצים להיות, עלינו להשקיע יותר משאבים בכל הקשור לתכנון מקצועי ארוך טווח. עידן הוא חלק מהמערכת זה מספר שנים, ולאחר שביצע לשביעות רצוננו את התפקיד במחלקת הנוער, החלטנו באופן טבעי להיעזר בכישוריו גם עבור כלל המועדון. מאחל לו ולכולנו הרבה הצלחה".
סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020
לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

12/01/2020