"מה שחשוב - זה הניצחון"

אחרי שלושה הפסדים הפועל שומרת על הבית עם 93:96 מול גלבוע/גליל. "יש לנו עוד דרך ארוכה לעשות כדי למצות את הפוטנציאל שלנו", אמר ג'ורדן המילטון. בשני - אשדוד מגיעה להתארח

02/01/2020

זה הלך קשה, אבל בסופו של דבר - זה שלנו. הפועל יצאה מפיגור דו ספרתי כבר ברבע הראשון והובילה לאורך רוב שלבי המשחק מול גלבוע/גליל, כשגם ההסתבכות המסורתית בדקות הסיום לא מנעה ניצחון. חניכיו של אריאל בית הלחמי יצאו לסוף השבוע מאושרים אחרי 93:96, כשכבר ביום שני מצפה להפועל משחק ביתי נוסף - הפעם מול מכבי אשדוד (19:15)

קלעו להפועל: לטאביוס וויליאמס 24 ,(14 ריבאונדים), ג'ורדן המילטון 23, מארק ליונס 19, תומר גינת 16, לנזל סמית' 7, חואקין שוכמן 3, מייקל בריסקר וים מדר 2 כ"א.

"היינו צריכים להילחם כדי לקחת את המשחק הזה, מול קבוצת התקפה מצוינת", סיכם ג'ורדן המילטון, "הגבלנו משמעותית את גאלי שהוא שחקן מפתח אצלם והצלחנו במחצית השנייה גם להצר את צעדיו של טילמן. יש לנו עוד דרך ארוכה לעשות כדי למצות את הפוטנציאל שלנו. אבל אנחנו נגיע לשם מוקדם ממה שכולם חושבים".

מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי הוסיף: "עשינו את זה קשה, אבל מה שחשוב זה הניצחון. אני לוקח מהמשחק הזה את הרוח והמחויבות שהראינו, ואני מאמין שברגע שנשחק יותר רגוע ומשוחרר ועם יותר ביטחון, הניצחונות הבאים יגיעו".

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020
לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

12/01/2020