מצטיין המחזור ה-14: ג'ורדן המילטון

פורוורד הפועל "SP מצר" ת"א להט עם 27 נקודות, 7 שלשות, 8 ריבאונדים ו-6 אסיסטים בניצחון בית חשוב.

07/01/2020

את הקדנציה השנייה שלו בישראל התחיל ג'ורדן המילטון ברגל שמאל בכל הקשור לקליעה מבחוץ, כאשר דייק רק ב-6 מ-36 זריקותיו הראשונות מדאון טאון. בשבועות האחרונים הוא כבר קולע באחוזים שאיפיינו אותו בימיו בחולון, עם 18 מ-37 ניסיונותיו האחרונים לשלוש ואתמול (שני) הוא הוביל את הפועל "SP מצר" ת"א לניצחון חשוב ונבחר למצטיין המחזור ה-14 בליגת ווינר סל.

המילטון שיפר את שיאו העונתי פעמיים בשבוע האחרון ובניצחון על מכבי אשדוד היה נפלא עם 27 נקודות, 7 מ-11 מעבר לקשת, 8 ריבאונדים, 6 אסיסטים ומדד 33 ב-38 דקות על הפרקט. ברבע השני, כשהאדומים כבר נפלו לפיגור של 13 נקודות, הוא התחיל את ההפגזה מעבר לקשת וביחד עם ים מדר החזיר את הקבוצה לעניינים. הפורוורד בן ה-29 היה רחוק נקודה אחת בלבד משיא הקריירה שלו בארץ ויש לו חלק חשוב בכך שהפועל ת"א ניצחה בארבעה מחמשת משחקי הבית האחרונים שלה.

"אני מתחיל למצוא את הקצב שלי סוף סוף", אמר המילטון בסיום, "לא הייתי עם הקבוצה במחנה האימונים, לא שזה תירוץ, אבל אנחנו מתחילים למצוא את הדרך לנצח משחקים צמודים. אני עדיין חושב שאנחנו צריכים לדעת לסגור משחקים, במיוחד כשיש לנו יתרון גדול. למרות שספגנו 93 נקודות, אני חושב שברגעי ההכרעה עשינו עבודה טובה בהגנה על פול סטול, שקלע כמה שלשות כמעט מקו החצי. אנחנו צריכים לעשות את העבודה שלנו ולשחק חזק בכל ערב. אני חושב שאנחנו אחת מקבוצות ההתקפה הכי מוכשרות בליגה, בכל משחק מישהו אחר יכול לקלוע 20 נקודות ומעלה. תומר גינת הוא אחד השחקנים המקומיים הכי טובים בליגה, הוא סקורר נהדר ואנחנו צריכים למצוא אותו".

 

 

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020
לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

12/01/2020