סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

הפועל פתחה טוב ונשארה צמודה עד העלייה למחצית השנייה. האדומים לא התאוששו מריצת 0:8 של המקומיים בפתיחת המחצית והובסו 103:76

17/01/2020

רגע לפני סדרת המשחקים הקשה מול מכבי ת"א, הפועל ירושלים והפועל חולון, הפועל SP מצר ת"א רצתה לחזור למסלול הניצחונות מול הפועל ב"ש. המחצית הראשונה בכלל והפתיחה הטובה בפרט לא בישרו על ההמשך.

חניכיו של אריאל בית הלחמי הציגו מחצית שנייה רעה ומבולבלת, בדרך להפסד צורב 103:76. ביום ראשון הבא, הפועל תצא לדרבי השני של העונה שיתקיים בהיכל מנורה מבטחים.

קלעו להפועל: ג'ורדן המילטון 32 (שיא קריירה) תומר גינת 11 לנזל סמית' ג'וניור 10, לטאביוס וויליאמס 8, ים מדר וחואקין שוכמן 4 כ"א, מארק ליונס 3, דניאל קופרברג ואלישי כדיר 2 כ"א.

"מה קרה במחצית השנייה? הם קלעו ואנחנו פשוט לא שמרנו", סיכם ג'ורדן המילטון שהיה היחיד שהופיע בצורה טובה באדום, "היינו נוראיים, לא הוצאנו לפועל את מה שתיכננו ואי אפשר לנצח ככה משחקי חוץ. אפשרנו להם לקלוע 103 נקודות, אנחנו לא יכולים להמשיך ככה".

לגבי המשך העונה הוסיף המילטון: "אנחנו נבוא ונתאמן ביחד, אנחנו קבוצה ונתמוך אחד בשני. ראיתי דברים משוגעים מזה בעבר, כמו קבוצות שמפסידות והולכות אחרי זה עד הסוף. זה היה הפסד מאכזב אבל לא ניתן לזה להשפיע עלינו. מכבי? הם מדממים כמונו והם לבושים כמונו. הם בלתי מנוצחים אבל מי אמר שאי אפשר לנצח אותם? יכולנו לנצח אותם בבית, נבוא לשם ונעשה את המקסימום".


 

ברוך הבא: סק הנרי חתם בהפועל!

ברוך הבא: סק הנרי חתם בהפועל!

21/02/2020
"היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות"

"היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות"

16/02/2020
לקראת משחק: הפועל מארחת את חולון

לקראת משחק: הפועל מארחת את חולון

15/02/2020