לקראת משחק: הפועל יוצאת לדרבי

הפועל SP מצר תל אביב תרצה לעצור את רצף ההפסדים דווקא מול היריבה העירונית הבלתי מנוצחת. עוזר המאמן ברק לדרר ידריך את הקבוצה

25/01/2020

המחזור ה-17 בליגת ווינר סל יימשך היום, כשהפועל SP מצר תל אביב תתארח אצל מכבי תל אביב לדרבי הראשון של העשור. הפועל תגיע למשחק בסגל מלא, כשעוזר המאמן ברק לדרר ידריך מחר את הקבוצה לאחר הפרידה מאריאל בית הלחמי. 

אלף אדומים ילוו הערב את הקבוצה, כשהכרטיסים לדרבי אזלו כבר ביום חמישי. הקופות ייפתחו לחלוקת כרטיסים בלבד, כשהקופה של אוהדי הפועל תמוקם סמוך לשערים 5-6.

מתי? הערב, יום ראשון 26.1.2020 בשעה 21:05

איפה? היכל מנורה מבטחים

שופטים: עמית בלק, עופר מנהיים ורותם קוזה

מעניין לדעת:

1. מאז חזרתה של הפועל לליגת העל היא ניצחה שישה דרבים - שלושה מהם בחוץ. שלושת הניצחונות הקודמים ביד אליהו הושגו בין השנים 1988-1992

2. יובל זוסמן שהיה הקלע הבולט של מכבי בדרבי הקודם, ייעדר עקב פציעה. אמארה סטודמאייר ששיחק בהפועל ירושלים בשנים האחרונות יערוך הופעת בכורה בצהוב.

3. 73, 68, 58. זו כמות הנקודות שקלעה מכבי בשלושת הניצחונות האחרונים של הפועל בדרבי חוץ. מצד שני, האדומים ספגו 90 נקודות ויותר בשישה משבעת משחקי הליגה האחרונים.

"זה קצת מרגש וחוויה מאתגרת עבורי", אמר ברק לדרר שישמש מחר כמאמן הקבוצה, "השחקנים צריכים לתת יותר מעצמם, להיות יותר ביחד ולסמוך אחד על השני. יש פה קבוצה טובה שיש בה יותר ממה שהראתה עד היום ואני בטוח שנראה את זה בהמשך העונה. עשינו את המקסימום מבחינת ההכנות והחבר'ה הראו הרבה אופי במהלך השבוע. אנחנו הפועל תל אביב, ואנחנו מגיעים מול כל יריבה עם רצון לנצח".

ברוך הבא: סק הנרי חתם בהפועל!

ברוך הבא: סק הנרי חתם בהפועל!

21/02/2020
"היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות"

"היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות"

16/02/2020
לקראת משחק: הפועל מארחת את חולון

לקראת משחק: הפועל מארחת את חולון

15/02/2020