הפועל מפסידה בדרבי: "הגענו מפוקסים, אבל הפערים גדולים"

23 נקודות של לטאביוס וויליאמס לא חיפו על יום קליעה רע מחוץ לקשת. המאמן הזמני לדרר: "ניסינו להביא את הכישרון והחוזק של חדר ההלבשה למגרש. נצטרך לעשות את זה יותר טוב בהמשך"

26/01/2020

אלף אדומים הגיעו ליד אליהו עם רצון להנחיל למכבי את הפסד הליגה הראשון שלה העונה. הפועל שנשארה צמודה במחצית השנייה הוכרעה בסופו של דבר 84:74 ותחפש ניצחון בדרבי בסיבוב השלישי.

קלעו להפועל: לטאביוס וויליאמס 23, ג'ורדן המילטון 13 תומר גינת 12, ים מדר 10, מארק ליונס 9, חואקין שוכמן 5, אלישי כדיר 2. 

"כולם הגיעו מפוקסים היום", סיכם ברק לדרר שהדריך את הקבוצה בדרבי, "זה היה המשך של שבוע שכולם מראשון השחקנים ועד אחרון אנשי המשק באו בגישה חיובית וטובה לעבוד כל יום. לצערי, זה לא הספיק. נפלנו בקליעה וכשאנחנו קולעים 3/27 לשלוש אי אפשר לנצח באף מגרש. בטח לא ביד אליהו. 

לדרר התייחס גם לחיפושים אחרי מאמן ומה הוא יצטרך להביא לקבוצה ואמר: "יש פה כישרון בקבוצה, ובכל חמש השנים שאני במועדון לא נתקלתי בחדר הלבשה כל כך חזק וחיובי. עשינו דרך השבוע להתחיל להביא את זה למגרש וכמובן שנצטרך לעשות את זה יותר טוב בהמשך. אם נבוא כמו שהגענו היום למשחקים אחרים, התוצאות יהיו לטובתנו.

"אני מספיק שנים בהפועל ויודע שמכבי מגיעה לדרבי כדי להתנפל על היריבה כמו שהיא עושה ביורוליג. שום דבר ממה שהיא עשתה לא הפתיע אותנו, אבל כרגע הפערים בין הקבוצות גדולים", סיכם.

בתשובה לשאלה לגבי העובדה שהקבוצה הגיעה למשחק עם מאמן זמני אמר לטאביוס וויליאמס: "היה לנו מאמן ראשי היום. ברק עשה עבודה מצוינת היום ובמשך כל השבוע, אבל מכבי ידעה לשמור על הפער לאורך כל המשחק ובסופו של דבר הכריעה את המשחק".

 

 

ברוך הבא: סק הנרי חתם בהפועל!

ברוך הבא: סק הנרי חתם בהפועל!

21/02/2020
"היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות"

"היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות"

16/02/2020
לקראת משחק: הפועל מארחת את חולון

לקראת משחק: הפועל מארחת את חולון

15/02/2020