הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "לא עשינו קסמים - נצטרך להיות יציבים"

"לא עשינו קסמים - נצטרך להיות יציבים"

לראשונה בהיסטוריה של הפועל: ניצחון של מאמן זר. יאניס קאסטריטיס הוביל חבורה אדומה ונחושה שהנחילה לירושלים הפסד בית ראשון העונה בכל המסגרות. קאסטריטיס: "מודה לעוזרים ולצוות שסביב הקבוצה"

31/01/2020

אחרי שלושה הפסדים קשים, הפועל עלתה לירושלים מלווה בכ-300 אדומים שיחד עם השחקנים הביאו לכך שהפועל ירושלים תרד מנוצחת בביתה לראשונה מאז אפריל 2019. אחרי 40 דקות של כדורסל, הראה לוח התוצאות 80:91 להפועל, ששלטה במשחק מהרגע הראשון. 

קלעו להפועל: מארק ליונס 23 (שיא קריירה של 11 אסיסטים), לטאביוס וויליאמס 21, ג'ורדן המילטון 19, תומר גינת 17, לנזל סמית' ג'וניור 7, דניאל קופרברג 4.

יאניס קאסטריטיס נכנס לספרי ההיסטוריה האדומה כמאמן הזר הראשון שמנצח משחק ליגה, והוביל את חניכיו לתצוגה מרשימה. בתום המשחק אמר: "זה היה ניצחון מאוד חשוב ומיוחד עבורנו, למועדון, לאוהדים ולצוות שסובב סביב הקבוצה. הקרדיט מבחינתי שייך כולו לשחקנים ולעוזרים שלי ברק (לדרר) ועומר (בילנסקי) שהכינו את הקבוצה בצורה נהדרת".

"פגשתי פה חבורת שחקנים שיש לה את הרצון והתשוקה להילחם, להשאיר הכל על המגרש ולהביא לידי ביטוי את היכולות שלהם", הוסיף היווני, "אי אפשר לעשות קסמים בשלושה ימים, יהיה כאן תהליך ואני אמשיך לדרוש מהשחקנים שלי להיות אינטנסיביים והכי חשוב - לשמור על יציבות. אין לי הרבה מה להוסיף על המשחק, ירושלים קבוצה מצוינת שעשתה תוצאות יפות עד עכשיו ואני שמח שהצלחנו לנצח. נחזור לעבוד קשה לקראת המשחק הבא".

קפטן הקבוצה תומר גינת שקלע שלוש שלשות מכריעות ברבע האחרון הוסיף "הגענו בסיטואציה לא הכי טובה, עם מאמן חדש למשחק חוץ קשה. היינו אגרסיבים, שמרנו הרבה יותר טוב מהמשחקים הקודמים וזה עבד לנו. לגבי ההמשך? מקווה שזה לא רק אפקט המאמן החדש, ושנדע לדחוף אחד את השני באימונים ולהיות שם אחד בשביל השני במשחקים. כולם נתנו מעצמם יותר היום והלוואי שנמשיך ככה.

 

 

 

 

"נחפש את הדרך עד שנמצא"

"נחפש את הדרך עד שנמצא"

22/11/2020
הערב: הפועל מארחת את מכבי חיפה

הערב: הפועל מארחת את מכבי חיפה

22/11/2020
"לא ידענו להישאר קרובים לירושלים"

"לא ידענו להישאר קרובים לירושלים"

17/11/2020