"היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות"

הפועל שהייתה בפיגור ברוב שלבי המשחק כבר עלתה ליתרון ברבע האחרון - אך נכנעה לחולון לאחר מאבק. המאמן קאסטריטיס: "השחקנים רוצים להקריב מעצמם, אני בטוח שבקרוב נשיג את התוצאות שאנחנו רוצים"

16/02/2020

3,300 אוהדים מילאו את היכל קבוצת שלמה, למשחק המרכזי של המחזור בו אירחה הפועל SP מצר ת"א את הפועל חולון. לאחר שנקלעה לפיגור של עשר נקודות כבר ברבע הראשון, הפועל צמצמה את ההפרש ואף הפכה את התוצאה לקראת סוף הרבע השלישי. האדומים אף הגדילו את ההפרש שעמד בשיאו על 67:75, אך בסופו של דבר היו אלה האורחים שיצאו עם ידם על העליונה. 86:90 בסיום.

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס הודה לקהל שהעניק תמיכה חמה בהופעתו הראשונה באולם וסיכם: "בסופו של דבר דברים קטנים מנצחים משחקים גדולים, וחולון עשו סלים גדולים בסיום. לגבי העתיד? לכולם יש תשוקה ורצון להילחם, לעבוד קשה יותר ולהביא ניצחונות כמו שמגיע לאוהדים ולצוות כאן. בסופו של דבר החשיבות היא בעיקר בגישה ההגנתית שלנו, וכששינינו אותה זה מה שהביא למהפך. כל יום בשבילי הוא משמעותי, אני מכיר את השחקנים שלי כיחידים וגם כקבוצה, יש פה חבר'ה טובים והם רוצים להקריב מעצמם כדי לנצח ולעבוד נכון. אני בטוח במאה אחוזים שבקרוב נשיג את התוצאות שאנחנו רוצים להשיג".

"זה הגיוני שאחרי הפסדים מדברים על שינויים בסגל אבל יש לנו אתגר לקדם ולשפר את הקבוצה", הוסיף, "כרגע אנחנו צריכים להישאר ביחד ולשפר את הכימיה שלנו. אנחנו עובדים בכל יום כדי להוציא את המקסימום מהקבוצה, ונעשה הכל כדי לנצח במשחקים הבאים. היו רגעים שראינו את הפועל שאנחנו רוצים לראות".

תומר גינת אמר במסיבת העיתואים: "היינו צריכים לנצח את המשחק הזה בטח איך שהוא התפתח. יש לנו זמן עד למשחק הבא מול נס ציונה, נצטרך להגיע ולקחת אותו. אני חושב שמאז בואו של יאניס רואים שינוי, יש יותר מחויבות ואנחנו משחקים הרבה יותר טוב ביחד. גם היום בדקות מסוימות שיחקנו מצוין בשני צדי המשחק, אבל אנחנו נצטרך לעשות עוד התאמות כדי לנצח משחקים גדולים כאלה.

קלעו להפועל: לטאביוס וויליאמס ותומר גינת 18 כ"א, ים מדר 17, לנזל סמית 15, ג'ורדן המילטון ומארק ליונס 7 כ"א, חואקין שוכמן 4. 

"יש להפועל תל אביב עוד הרבה להראות"

"יש להפועל תל אביב עוד הרבה להראות"

07/03/2020
לקראת משחק: הפועל מארחת את נהריה

לקראת משחק: הפועל מארחת את נהריה

06/03/2020
ברוך הבא! כארם משעור חתם בהפועל

ברוך הבא! כארם משעור חתם בהפועל

03/03/2020