"מוזר להגיד את זה - אבל יש תהליך חיובי"

הפועל לא הצליחה לגבור על נס ציונה ונשארה בתחתית הטבלה. למרות ההפסד חואקין שוכמן בטוח: "רצף הניצחונות עוד לפנינו"

01/03/2020

הפועל המשיכה בסדרת משחקי הבית של סוף הסיבוב השני, כשאירחה את עירוני נס ציונה עם מטרה לנצח ולצמצם פערים מהשישייה המובילה. למרות שהמחצית הסתיימה ביתרון אדום וגם המחצית השנייה נפתחה עם נקודות שהגדילו את הפער, נס ציונה הפכה את המשחק ברבע השלישי בדרך לניצחון חוץ 90:95.

בשבת הקרובה הפועל תארח את עירוני נהריה בשעה 21:00. לפני המשחק יתקיים טקס משולש לדני פרנקו, ג'רל מקניל וטוני גפני.

חואקין שוכמן סיכם: "שלטנו במחצית הראשונה וירדנו ביתרון, איבדנו ריכוז ברבע השלישי והם ברחו לנו. לא הצלחנו למצוא פתרון בהתקפה ובהגנה לוויטי וטוקוטו שהיו מפתח מרכזי לניצחון בשבילם. מוזר להגיד את זה, אנחנו עדיין קבוצה בבנייה אבל מאז שיאניס הגיע והשינויים נעשו יש פה תהליך חיובי מאוד, גם היום ונגד חולון הפסדנו אבל בשבועיים האחרונים הכי הרגשתי הפועל. יש פה טירוף גם במשחקים וגם באימונים ולצערי לא הצלחנו לתרגם את זה לניצחונות. יש פה תהליך חיובי והניצחונות יבואו. היום רגע נוריד את הראש ומחר נתחיל להתכונן לנהריה ורצף הניצחונות עוד לפנינו. אנחנו עובדים קשה ומתכוננים בצורה הכי טובה שאפשר יחד עם הצוות, בקרוב נדע לשחק טוב יותר לאורך דקות רבות יותר".

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס הוסיף: "לא היה לנו איזון במשחק והדבר החשוב ביותר בשבילי זו הגישה המנטלית שאיתה אנחנו באים למשחק. הם רצו 3:21 בשלב מסוים וזה אסור שיקרה. אנחנו צריכים לנתח איך אנחנו מתמודדים עם העליות והמורדות שלנו בזמן המשחק ומה קורה לנו ברגעים שאנחנו נכנסים לבלאק אאוט. אנחנו צריכים לשלוט בעצמנו גם כשהדברים לא הולכים בכיוון שלנו. ברור שההגנה שלנו לא טובה, אבל השחקנים שלנו מרגישים רע מאוד וכמו שעבדו קשה בשבוע שעבר ימשיכו לעבוד קשה". 

קלעו להפועל: ג'ורדן המילטון 25, לטאביוס וויליאמס 18, סק הנרי 15, חואקין שוכמן 10, לנזל סמית' ג'וניור 9 ,ים מדר 7, תומר גינת 6

 

הפועל השלימה את הסגל לקראת שובה של העונה

הפועל השלימה את הסגל לקראת שובה של העונה

19/05/2020
מאמן הקבוצה קאסטריטיס חתם לעונה נוספת

מאמן הקבוצה קאסטריטיס חתם לעונה נוספת

11/05/2020
הפועל חוזרת!

הפועל חוזרת!

10/05/2020