"יש להפועל תל אביב עוד הרבה להראות"

סק הנרי שכיכב עם 29 נקודות: "אף אחד לא יודע כמה קשה אנחנו עובדים. מה שהראינו מול נהריה זה ממש לא הסוף". המאמן קאסטריסטיס: "לבנות על היסודות שהנחנו היום. אני גאה בשחקנים"

07/03/2020

אחרי שני הפסדים מאכזבים, הפועל חזרה הביתה בפעם השלישית ברציפות כדי לעצור את רצף ההפסדים, ועל הדרך לגמול לנהריה על ההפסד בסיבוב הראשון. 

לפני המשחק כיבדו האוהדים את דני פרנקו, מאמן הקבוצה בשנתיים האחרונות, ג'רל מקניל שלא שיחק בשל הרחקה וטוני גפני שהוביל את האורחים לפתיחה טובה של 0:6. הפועל מצדה ענתה בשבע דקות מטורפות, כשרצה 4:30 ולמעשה הכריעה את המשחק. נהריה עוד התקרבה בסיום אך סק הנרי במשחק ענק שמר על הניצחון בבית. 88:96 בסיום.

קלעו להפועל: סק הנרי 29, לנזל סמית' 16, תומר גינת 14 (שיא קריירה של שישה אסיסטים) ג'ורדן המילטון 13,ים מדר 11, לטאביוס וויליאמס 6, דניאל קופרברג 4, חואקין שוכמן 3.

"אני שמח שניצחנו, אבל יש לנו עוד דרך ארוכה לעשות", סיכם סק הנרי, "אני מרגיש הרבה יותר טוב מהשבוע שעבר, הגעתי מוכן וגם התאפסתי מבחינת השעות. עם זאת, אני מרגיש שהיינו צריכים לעשות עבודה טובה יותר בהגנה, אנחנו מתאמצים אבל צריכים לעשות את הדברים טיפה יותר חכם. אנחנו הקבוצה שעובדת הכי קשה בליגה ומתאמנים ממש חזק, אף אחד לא יודע כמה קשה אנחנו עובדים גם אם אנחנו מפסידים. יש להפועל תל אביב עוד הרבה להראות זה ממש לא הסוף". 

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריסטיס הוסיף: "קודם כל אני רוצה להודות לאוהדים שלנו על התמיכה. זה לא מובן מאליו מבחינתנו. השחקנים עשו עבודה טובה ואנחנו גאים בהם על המאמץ שהשקיעו במהלך השבוע באימונים, מאמץ שבא לידי ביטוי במשחק. נשארנו ביחד, האמנו בעצמנו והוכחנו לעצמנו שאנחנו יכולים לנצח גם אם שיחקנו בהרכבים שלא התאמנו אפילו. יש לנו עוד עבודה לפנינו כי כל יום הוא יום חדש, נקווה לבנות על היסודות שהנחנו בשבוע הזה ואני מאוד נרגש לגבי המשך המאבקים שלנו. 

הפועל השלימה את הסגל לקראת שובה של העונה

הפועל השלימה את הסגל לקראת שובה של העונה

19/05/2020
מאמן הקבוצה קאסטריטיס חתם לעונה נוספת

מאמן הקבוצה קאסטריטיס חתם לעונה נוספת

11/05/2020
הפועל חוזרת!

הפועל חוזרת!

10/05/2020