הפועל מודחת מהגביע: "יש פה קבוצה טובה"

מאבק עיקש של הפועל בסגל חסר במשחק חוץ בירושלים לא הספיק להעפלה לרבע גמר הגביע. אלישי כדיר שהצטיין באדום: "היינו קצרים והעומק הכריע. זה קצת מאכזב"

20/11/2019

ללא דימיטריוס טרידוול שגמר את העונה וללא תומר גינת שסיים את המשחק בפתיחת המחצית השנייה, הפועל SP מצר ת"א הודחה מהגביע לאחר דרמה גדולה בירושלים. הפועל, שפתחה את המשחק מצוין ואף הובילה בפתיחת הרבע הרביעי, נכנעה למחזיקת הגביע 80:85.

אלישי כדיר שהצטיין עם 17 נקודות אמר בתום המשחק: "אני מרגיש שהחבר'ה בקבוצה סומכים עליי, בעיקר בדברים הקטנים. התקבלתי בהרבה חום ואהבה ואריאל נותן לי קרדיט. לגבי המשחק עצמו? עשינו מהלכים טובים בסוף וזה קצת מאכזב אבל היינו קצרים ללא תומר וללא זר בעמדה חמש. קשה להגיד את זה כי עפנו מהגביע ואנחנו לא במצב טוב בליגה אבל יש פה קבוצה טובה. החבר'ה תחרותיים ולא רוצים להפסיד".

"ירושלים עמוקים מאוד וזה למעשה מה שהכריע את המשחק", הוסיף כדיר, "שיחקנו עם שישה שחקנים אבל זה לא שינה לנו. באנו לנצח את המשחק הזה. כדורים לא נכנסו לנו ואני מקווה שבפעם הבאה שנגיע לכאן זה ייראה אחרת".

מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי: "יש לנו קבוצה טובה ואני מאוד מקווה שנמצא את הגבוה הנכון. השוק לא משהו אבל אני מקווה שנמצא שחקן שיעזור לנו. בסופו של דבר הקבוצה היום טובה, תחרותית והיינו יכולים לקחת את המשחק הזה. השתוללנו בהתקפה שתי דקות ברבע האחרון וזה מה שהכריע". על ההופעה של אלישי כדיר: "אלישי עזר לנו מאוד היום, הוא מוצא את המקום שלו והיום הוא היה פשוט מצוין".

"היום עם הסגל שלנו אנחנו משחקים טוב יותר כקבוצה. מבלי להתייחס לאלו שחסרים, אני אוהב את האופי של השחקנים שנמצאים כאן וזה מתאים להפועל תל אביב. יש לנו המון זמן עד המשחק הבא וכל האנרגיות שלנו כרגע מופנות למציאת שחקן ומקווה שנדע לכפר על הפתיחה הלא טובה שלנו בהמשך משחקי הליגה".

"הרגשה של פספוס גדול"

"הרגשה של פספוס גדול"

14/12/2019
לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

14/12/2019
התוספת שתופסת: צפו בוויליאמס מעופף

התוספת שתופסת: צפו בוויליאמס מעופף

10/12/2019