"כואב, אבל שמים את זה מאחורינו"

הפועל הובילה במשך כל שלבי המשחק, אך בשש הדקות האחרונות נעלמה מהמגרש. שלשה דרמטית של אדם אריאל קבעה 74:77 לאורחים מראשל"צ. בשני: הפועל מארחת את ב"ש

30/11/2019

3,000 אדומים ואדומות מכל הגילאים ניצלו כרגיל את המשחק בשישי בצהריים, צבעו את אולמנו באדום ודחפו את השחקנים לאורך כל 40 הדקות.

הפועל פתחה נהדר את הרבע הראשון, ירדה למחצית ביתרון תשע והוליכה 54:70 כשש דקות לסיום. אבל מכאן, ראשל"צ רצה 4:23 וניצחה את המשחק. ביום שני בשעה 21:00 הפועל תארח את הפועל באר שבע.

קלעו להפועל: מארק ליונס 26, ג'ורדן המילטון 17, תומר גינת 11 לנזל סמית' 8, חואקין שוכמן 5, ים מדר 3, לטאביוס וויליאמס ואלישי כדיר 2 כ"א. 

"קודם כל לפני הכל אני מבקש להתנצל בפני הקהל", אמר חואקין שוכמן במסיבת העיתונאים בתום המשחק, "לי באופן אישי כמישהו חדש במועדון הייתה לי צמרמורת אז אנחנו חייבים לקהל ובגדול. אני קצת בשוק ולא יודע בדיוק מה קרה. זה היה בידיים שלנו".

"אני אהיה לא מנומס, היינו אמורים לנצח, קרו מהלכים כאלה ואחרים אבל מבחינתנו עכשיו זה כבר היסטוריה יש לנו שני משחקים קריטים להמשך העונה. אני הולך לחבק את החברים שלי לקבוצה, את המאמן שלי וההנהלה", סיכם.

מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי הוסיף: "מאכזב מאוד. היינו בשליטה ושמטנו אותו במו ידינו. שיחקנו לא נכון. אני מכיר את זה מהצד השני, קבוצה שמובילה 16 הפרש חמש-שש דקות לסוף ומתחילה לשחק לאט והקבוצה השנייה לוחצת ואתה לא משחק כדי לגמור את המשחק אז זה מה שקורה, שילמנו. היינו צריכים לעשות שני סלים, אבל שיחקנו לידיים שלהם עם כל מיני דברים שעזרו להם לרוץ לסלים קלים. שחקנים טובים, קהל מדהים ואולם מדהים זה נחמד, אבל הקבוצה צריכה להתחבר ולשחק יחד. אנחנו עושים את הדברים תוך כדי תנועה, חסרים לנו אימונים כדי להכיר יותר ולשחק יותר טוב. לא שיחקנו גרוע, שיחקנו טוב, פשוט עדיין לא יודעים לגמור משחק בתור קבוצה. אני מאמין שעם עוד קצת זמן ישתפר. לא הצלחנו לשלב את לטאביוס, אבל זה עוד אתגר בשבילנו".

 

"הרגשה של פספוס גדול"

"הרגשה של פספוס גדול"

14/12/2019
לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

14/12/2019
ארבע על ארבע: הפועל חוזרת עם חיוך מאילת

ארבע על ארבע: הפועל חוזרת עם חיוך מאילת

09/12/2019