"עדיף לתקן את הטעויות אחרי ניצחון"

זה לא היה פשוט ולקח 40 דקות ועוד הארכה, אבל הפועל תל אביב שומרת על הבית לראשונה העונה עם 97:102 על הפועל ב"ש. לטאביוס וויליאמס וגינת הצטיינו. בחמישי: מכבי חיפה מגיעה להתארח

02/12/2019

 

אנחנו הפועל, משהו אי פעם הגיע בקלות? אז 2,400 האוהדים שצבעו את היכל קבוצת שלמה כבר הריחו ניצחון לאחר שהפועל SP מצר ת"א הוליכה לאורך רוב שלבי המשחק מול הפועל ב"ש.
 
גם כשהמשחק כבר היה בידיים שלנו, הצלחנו להגיע להארכה. אבל שם - הייתה רק קבוצה אחת על המגרש. הפועל מנצחת 97:102 ואנחנו כבר עם הפנים למשחק מול מכבי חיפה שייערך ביום חמישי בשעה 19:00 באולמנו הביתי.
 
קלעו להפועל: תומר גינת 25 (שיא קריירה), לטאביוס וויליאמס 21 (37 מדד) ג'ורדן המילטון 19, לנזל סמית' ג'וניור 16, מארק ליונס 12, ים מדר 8, חואקין שוכמן 1.
 
"לכל משחק יש את החיים שלו וההתפתחות שלו. השחקנים עדיין לא מספיק משוחררים אבל היינו צריכים את הניצחון הזה שהיה חשוב מאוד", סיכם מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי, "הראינו אופי היום, לחזור ממה שהיה ביום שישי זה לא קל והסל שקיבלנו לקראת סוף הזמן החוקי היה מן סל שובר, אבל התעלינו. אין לנו הרבה זמן לתקן את הטעויות מהמשחק הזה, אבל יש דברים בסיסיים כמו ירידה להגנה שאפשר לתקן גם בלי להתאמן. כולנו צריכים להיות מודעים לעניין הזה. חטפנו מכה חזקה נגד ראשל"צ אבל המכה הזו הורידה אותנו רק לברכיים - וקמנו היום"
 
תומר גינת הוסיף: "הניצחון הזה הרגיש קצת כמו לידה, ועדיף לתקן את הטעויות אחרי ניצחון לקראת יום חמישי - עוד משחק שאנחנו חייבים לקחת. אני עשיתי טעויות קריטיות בדקות האחרונות שהובילו את המשחק להארכה כולל הסל שהוביל להארכה שהיה עליי. זה היה רגע קשה לכולנו אבל צריך אופי מסוים כדי לחזור ולעלות כמו שעלינו להארכה עם כל הלחץ שהיה עלינו. גאה בחברים שלי".

 

שוכמן, גינת ומדר מודים לקהל בסיום (צילום: אלן שיבר)

"הרגשה של פספוס גדול"

"הרגשה של פספוס גדול"

14/12/2019
לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

לקראת משחק: הפועל מארחת את הדרבי

14/12/2019
ארבע על ארבע: הפועל חוזרת עם חיוך מאילת

ארבע על ארבע: הפועל חוזרת עם חיוך מאילת

09/12/2019