הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | ספונסרית חדשה להפועל ת"א: BLUEHAWK CI

ספונסרית חדשה להפועל ת"א: BLUEHAWK CI

הסכם החסות יכלול הקמת קרן לזכרו של אוהד הקבוצה יצחק קליזמן ז"ל. בנו גיא, מנכ"ל החברה: "הערכים עליהם מבוסס המועדון מצטלבים עם אופיו של אבי"

06/08/2020

מועדון הכדורסל הפועל "SP מצר" תל אביב הודיע הבוקר (חמישי) על הצטרפותה של חברת BLUEHAWK CI למשפחת נותני החסות שלו.

חברת BLUEHAWK CI הנמצאת בבעלותו של מר גיא קליזמן, עוסקת בתחומי טכנולוגיות סייבר מתקדמות ופתרונות מודיעין בזירה הגלובלית.

הסכם החסות יכלול בנוסף הקמת קרן לזכרו של אוהד הקבוצה יצחק (איציק) קליזמן ז"ל שהלך לעולמו השנה לאחר מאבק עיקש במחלת הסרטן. במסגרת הקרן, ייתרמו מדי עונה כרטיסי כניסה למשחקים עבור ילדים המתמודדים עם בעיות רפואיות לצד הענקת מלגות לשחקנים מצטיינים במחלקות האקדמיה של המועדון.

יושב ראש העמותה רמי כהן: "אני שמח מאוד על ההצטרפות של BLUEHAWK CI למעגל נותני החסות שלנו ועל האמון שהם נותנים בנו. ההחלטה של גיא להנציח את זכר אביו דרך הקבוצה, מלמדת על הקשר המיוחד של אוהדי הפועל לקבוצה והיא מרגשת אותנו מאוד".

מנכ"ל BLUEHAWK CI גיא קליזמן: "זכות גדולה עבורי אישית ועבור החברה להצטרף למשפחה האדומה של הפועל אוסישקין תל אביב. הערכים עליהם מבוסס המועדון וקברניטיו לצד האוהדים הנפלאים והספורטאים בפרויקטים השונים של הקבוצה, מצטלבים באופן טבעי וישיר עם אופיו של אבי ז"ל, שהיה אוהד אדום כל חייו ועם ערכי החברה. תודה ליו"ר העמותה מר רמי כהן על ההזדמנות ללכת לצד המועדון שנים ארוכות – קדימה הפועל!".

 

 

הפועל ת"א הודחה מליגת האלופות

הפועל ת"א הודחה מליגת האלופות

23/09/2020
לקראת מוקדמות ליגת האלופות

לקראת מוקדמות ליגת האלופות

22/09/2020
תוצאות הבחירות לוועד המנהל ולוועדת הביקורת

תוצאות הבחירות לוועד המנהל ולוועדת הביקורת

15/09/2020