משפרים עמדות: הפועל מנצחת את חיפה

האדומים במשחק הבית האחרון לפני הנסיעה לאילת שוב הובילו ב-20, אך נקלעו לפיגור ברבע האחרון. ים מדר בפעולות גדולות הבטיח את הניצחון. וויליאמס הצטיין

05/12/2019

הפועל "SP מצר" ת"א סיימה רצף של שלושה משחקי בית בקרב חושב מול מכבי חיפה, וכמו במשחקים הקודמים - הצליחה לאבד יתרון שהגיע בשיאו ל-20 כבר במחצית הראשונה.

אבל, למרות שנקלעו לפיגור ברבע האחרון, ריצת 0:8 בשתי הדקות האחרונות השאירו את הנקודות בתל אביב, השוו את המאזנים בין הקבוצות ושלחו כ-1,800 אדומות ואדומים הביתה עם חיוך. 81:88 בסיום להפועל. 

קלעו להפועל: תומר גינת 22' וויליאמס 20 (17 ריבאונדים ומדד מפלצתי של 38) לנזל סמית' 19, חואקין שוכמן 13, ים מדר 8, ג'ורדן המילטון 4, מארק ליונס 2.

"קבוצות לא יפסיקו להילחם נגדנו. אבל גם כשהם חזרו מהפיגור בעקבות טעויות שלנו ידענו לחזור לעצמנו, לשקט שלנו ולקצב שלנו כדי להביא את הניצחון", אמר לנזל סמית', "כיף לנו לשחק, וכשאנחנו מקשיבים למאמן שלנו אנחנו מנצחים משחקים. הוא דואג שנעשה את העבודה".

מאמן הקבוצה אריאל בית הלחמי הוסיף: "לא בפעם הראשונה, אנחנו משחקים טוב ומשום מה לא מצליחים להמשיך לשחק אחרי שאנחנו משיגים יתרון גדול כי אנחנו נגררים לסוג משחק שהוא לא אנחנו. ברבע הראשון בשני צידי המגרש היינו מצוינים. אנחנו יודעים בדיוק איפה הבעיות שלנו, קשה לתקן את זה כי אנחנו משחקים כל הזמן אבל יהיה לנו זמן להתאמן ולסדר את הדברים. החבר'ה שלנו אחלה באופי שלהם. כולם מבינים את הסיטואציה שהתחלנו את העונה רע מאוד, וכל המערכת מודעת שכל משחק עכשיו הוא מאוד חשוב. בעיני לשחק כל שלושה ימים זה כיף".

 

 

מדר חוגג. ניצחון דרמטי שני השבוע (צילום: עודד קרני)
סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

סיכום ההפסד בב"ש: "אי אפשר להיראות ככה ולנצח"

17/01/2020
לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

לקראת משחק: הפועל יוצאת לבאר שבע

16/01/2020
לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

לקראת משחק: הפועל נגד הפועל אילת

12/01/2020