הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | "יש לנו עוד הרבה עבודה"

"יש לנו עוד הרבה עבודה"

הפועל SP מצר ת"א עלתה למשחק ההכנה הראשון בירושלים עם סגל קצר והיעדרויות, ונכנעה 93:81. "היה חשוב לנו לשחק מול יריבה קשה, נמשיך בהכנה לקראת האתגרים העומדים בפנינו"

10/09/2020

קצת פחות משבועיים לפני המבחן הראשון במוקדמות ליגת האלופות, הפועל SP מצר ת"א עלתה לירושלים למשחק ההכנה הראשון של עונת 20/21 בכדורסל הישראלי.

הפועל, שהגיעה למשחק ללא דניאל קופרברג הפצוע וג'ון דיבלר שנמצא בבידוד, החלה את המשחק טוב וירדה לרבע הראשון בפיגור נקודה. ברבע השני ירושלים פתחה פער דו ספרתי, כשהפועל מחמיצה את ההזדמנויות לחזור למשחק. בסיום, הפסד ראשון להפועל במשחקי ההכנה 93:81. ביום ראשון ייפגשו הקבוצות שוב בירושלים.

קלעו להפועל: ים מדר ובר טימור 14, למון ג'וניור ואפשואו 12, יונתן מור 10, שוכמן 7, רז אדם וטאליב זאנה 6.

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס סיכם: "זה היה משחק ההכנה הראשון שלנו אחרי שלושה שבועות של אימונים קשים, למרות הסגל החסר. היה חשוב לנו ולשחקנים לשחק ולהתמודד מול יריבה קשה, כך שלמרות הסגל הקצר שהיה לנו וההיעדרויות, השחקנים עבדו יפה ובהחלט ראינו נקודות לשימור מהמשחק הזה. המטרה של משחקי האימון היא לגלות את הבעיות בקבוצה ולראות על מה אנחנו צריכים לעבוד, וכמובן שיש לנו עוד הרבה עבודה בעיקר בפן ההגנתי ובריבאונד. נחזור היום לאימונים, נמשיך בהכנה לקראת האתגרים העומדים בפנינו ונמשיך בעבודה הטובה שלנו עד עכשיו כדי להשתפר".

 

V ראשון: הפועל ת"א ניצחה בהרצליה

V ראשון: הפועל ת"א ניצחה בהרצליה

17/10/2020
הערב: הפועל יוצאת לדרך בליגה הבלקנית

הערב: הפועל יוצאת לדרך בליגה הבלקנית

16/10/2020
בלקנית: הפועל בבית אחד עם הרצליה והפועל חיפה

בלקנית: הפועל בבית אחד עם הרצליה והפועל חיפה

05/10/2020