מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | ממשיכים ביחד: IBI תעניק חסות להפועל

ממשיכים ביחד: IBI תעניק חסות להפועל

בית ההשקעות IBI, מבתי ההשקעות המובילים בישראל, ממשיך את שיתוף הפעולה עם הפועל תל אביב בכדורסל. ההודעה מלאה כאן

04/07/2022
ממשיכים ביחד!
 
בית ההשקעות IBI, מבתי ההשקעות המובילים בישראל, ממשיך את שיתוף הפעולה עם הפועל תל אביב בכדורסל זו השנה השלישית. במסגרת שיתוף הפעולה, יעניק בית ההשקעות חסות לקבוצת הבוגרים של הפועל כמו גם לקבוצת הקט-סל הפועלת בבית הספר "ביאליק-רוגוזין". במסגרת התמיכה של IBI בית השקעות, הלוגו של החברה יופיע על מדי הקבוצה של תלבושות "ביאליק-רוגוזין".
 
כחלק מהתמיכה, IBI תורמת לטובת קידום פעילויות לילדים ומשקיעה בכלים מקצועיים וחינוכיים לדור ההמשך של המועדון במסגרת פרויקט "כדורסל לכולם" בבית הספר "ביאליק-רוגוזין" שבדרום ת"א. הפרויקט, שיצא לדרך לפני 12 שנים ובמסגרתו מפעילה העמותה חוגי כדורסל לילדים שמצטרפים בכיתה ו' לקבוצת ליגה במסגרת המועדון, הפך מאות ילדים וילדות לחלק בלתי נפרד ממשפחת הפועל ת"א. 
 
דייב לובצקי, מנכ"ל IBI בית השקעות: "אנחנו מתכבדים להרחיב ולהדק את הקשר שלנו עם משפחת הפועל תל אביב. החיבור עם הפועל תל אביב הוא חיבור טבעי עבורנו עם ערכים של מצויינות והישגיות בהם אנחנו מאמינים ושלאורם החברה שלנו פועלת. אנו רואים חשיבות רבה בפעילות זו להרחבת ההשתתפות בספורט וההשפעה החיובית שיש לעיסוק בספורט על החברה כולה, והדבר בולט במיוחד בפרוייקט הייחודי והחשוב של הפועל במסגרת בית הספר ביאליק-רוגוזין. התלמידים בבית הספר מגיעים מקשת רחבה וייחודית של קהילות תרבות לאומיות, אתניות ודתיות, ילדי מהגרי עבודה וילדי פליטים, ילדי ישראלים ותיקים וילדי עולים. הפעילות של הפועל תל אביב בכדורסל בבית הספר "ביאליק-רוגוזין" בדרום ת"א מאפשרת להעצים את הילדים ולהעניק להם ערכים וחינוך להישגיות ולמצוינות, ואנו גאים לקחת בכך חלק". 
 
היו"ר רמי כהן: "אנו שמחים להרחיב את שיתוף הפעולה עם IBI בית השקעות, שהצטרפו אלינו לפני שלוש שנים סביב הפרויקטים הקהילתיים של הקבוצה והפעילות הענפה של הפועל במחלקת הנוער. מאז שיתוף הפעולה בינינו הולך ומתהדק ואני שמח על כך. אני מאחל לנו שנים רבות של שיתוף פעולה פורה".
מצע בחירות 2022 - אורי ארבל

מצע בחירות 2022 - אורי ארבל

09/08/2022
מצע בחירות 2022 - תמר נחמן

מצע בחירות 2022 - תמר נחמן

08/08/2022
מצע בחירות 2022 - עמרי מורן

מצע בחירות 2022 - עמרי מורן

08/08/2022