מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | מצע בחירות 2022 - עמית שמר

מצע בחירות 2022 - עמית שמר

מתמודד לוועד המנהל

04/08/2022
מי אני:
שמי עמית. אני נשוי, אב לשלושה, ומכהן כמנכ"ל של חברה מובילה לייבוא ושיווק בתחום הגינון. אני אוהד הפועל תל אביב מיום הולדתי וחבר העמותה מיום הקמתה.  בשנים האחרונות לקחתי חלק פעיל בצוות שבדק לעומק והניח סט המלצות אופרטיביות לגבי עתיד  העמותה. תהליך זה חידד בפני את האתגרים העצומים העומדים בפני העמותה כמו גם את ההזדמנות ההיסטורית לעשות שינוי ולהוביל אותנו לשלב הבא – מועדון בריא כלכלית, מסודר, מנוהל שיאפשר צמיחה והישגים לקבוצה.
 
אני מאמין:
קבוצת כדורסל צריכה להתנהל ככל ארגון מסודר, מתוכנן, מנוהל ומפוקח. הפועל תל אביב כדורסל צריכה להיות עם הפנים לעתיד. על מנת שנוכל להבטיח עתיד בטוח יש צורך ליצור מבנה חדש שבו ניתן להגדיל אחזקות של משקיעים לצד העמותה. מבנה שיבטיח את העתיד הכלכלי וייקח את הקבוצה להישגים בצד שמירה על הזהות של הפעול. שמירה על החלטות ליבה בידי עמותת האוהדים, החלטות שבהם לחברי העמותה תהיה זכות וטו, כניסה של משקיעים חדשים לביסוס עתיד כלכלי .
 
  • מבנה ניהולי שייתן שקט לצוות המקצועי לנהל לקבל החלטות מקצועיות בלי הפרעות חיצוניות ורעשי רקע
  • חיזוק החיבור בין האוהדים לקבוצה - כל אוהד באשר הוא, כולל ילדים, נשים וטף, ירצו וגם יוכלו להגיע למשחקים ולפעילויות הקבוצה ולהרגיש חלק ממנה.
  • שימור האווירה המיוחדת ביציעים תוך הקפדה על גבולות שיאפשרו לכולנו ליהנות 
  • חיזוק המותג הפועל תל אביב כדורסל וחיזוק הקשר של הקהל למועדון 
 
למה אני?
יש לי את הניסיון המקצועי, האנרגיה והתשוקה להכניס רוח חדשה להנהלת הקבוצה ולתרום מניסיוני ומיכולות הניהול שלי להפועל תל אביב. יש בי את הכוח לתרום בגיבוש ובניה של תהליכים לשיפור המועדון הן בפן המקצועי והן עם קהל האוהדים הרחב של הקבוצה
אשמח לקחת על עצמי את הובלת השינויים המבניים ולהציגם לחברי העמותה כהמשך ממסקנות הועדה בה הייתי שותף .
 
 
מצע בחירות 2022 - אורי ארבל

מצע בחירות 2022 - אורי ארבל

09/08/2022
מצע בחירות 2022 - תמר נחמן

מצע בחירות 2022 - תמר נחמן

08/08/2022
מצע בחירות 2022 - עמרי מורן

מצע בחירות 2022 - עמרי מורן

08/08/2022