מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | מצע בחירות 2022 - תמר נחמן

מצע בחירות 2022 - תמר נחמן

מתמודדת לוועדת הביקורת

08/08/2022

לאחר מספר שנים של עשייה במסגרת הקבוצה ו-ועדת הביקורת בראשה אני עומדת ב-4 שנים האחרונות, החלטתי גם הפעם להתמודד לוועדת הביקורת של עמותת הפועל אוסישקין ת"א, ולהמשיך בפעילות בה, על מנת, להמשיך ולתרום לעמותה ולקבוצה שכולנו כל כך אוהבים.

 

מבחינתי, הפועל ת"א, על אוהדיה, מנהליה ומתנדביה מהווים משפחה אחת גדולה. אני מקווה ומאמינה בפרויקט, ושואפת לעזור ולתרום ככל יכולתי לקידום מעמדה של הפועל כקבוצת צמרת בכדורסל הישראלי - מבלי לשכוח מאין באנו.

 

החלטתי להתמודד שוב לוועדת הביקורת, מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר מבחינתי לתרום לעמותה. אחרי שנים ארוכות בהן אני משמשת  כרואת חשבון, ברצוני להחזיר ולתרום לקהילה ולקבוצה שנתנה לי כל כך הרבה במהלך השנים.

 

אני מאמינה שמטרתה של ועדת הביקורת, הינה דאגה לכך שהקבוצה תתנהל באופן מסודר כלכלית, בשקיפות מלאה, ותשמור על הערכים וטוהר המידות אותם הנהגנו כאוהדים. בנוסף, לדאוג לכך שההתנהלות התקשורתית, מבית ומחוץ, תהא אמינה וקשובה לדעות ורצונות האוהדים מחד ותשמור על אינטרס המועדון מאידך, כאשר אנו בטוחים, שזה יוביל את הקבוצה להצלחות רבות.

 

ההתמקדות שלי תהיה בעיקרה בנושא התנהלות העמותה - הן מבחינת כלליי ניהול תקין,  בדיקת חוזים, בדיקות כספיות שונות במחלקות השונות בעמותה ובכל נושא אחר אשר יובא לתשומת ליבי וזאת כפי שעשיתי במהלך כל השנים, ובעיקר בשתי הקדנציות האחרונות, בהן התמקדתי בהסדר התשלומים התקין של העמותה אל מול עובדיה ובהסדרי הפנסיה השונים, ואני שמחה, כי חל שיפור ניכר בנושאים אלו

 

כולי תקווה, שתמשיכו לתת בי את אמונכם, להמשיך בעשייה לטובת הקבוצה שהיא הרבה יותר ממשפחה עבור כולנו.

 

תמר נחמן

 

הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

07/10/2022
מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

07/10/2022
"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

06/10/2022