מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | מצע בחירות 2022 - אורי ארבל

מצע בחירות 2022 - אורי ארבל

מתמודד לוועדת הביקורת

09/08/2022

חברות וחברי העמותה,

 

במרבית שנות אהדתי להפועל בחרתי להישאר מאחורי הקלעים, ואני נרגש לשנות כיוון ולבקש את אמונכם בבחירות הקרובות לועדת הביקורת.

 

אני זוכר את ההתרגשות במשחקים הראשונים של הפועל אוסישקין בליגה ב'. ההרגשה שיש כאן משהו ששייך באמת לאוהדים, שניתן לעצב בו נורמות כמו שקיפות וניהול תקין, הייתה ממש קסומה. האתגר לשמר נורמות כאלו גם במועדון מקצועני שמכוון להתמודדות על כל התארים ולהמשכיות הישגית ונורמטיבית גם יחד הוא אתגר שאני רוצה ומרגיש שיכול לתרום לו.

 

באופן פורמלי הצטרפתי כחבר בעמותה ביום שבו מתן נאור חזר אלינו. על אף שהאמנתי ברעיון והגעתי מפעם לפעם למשחקים, הסקפטיות המובנית אצלי כאוהד הפועל עצרה אותי עד לאותו היום.

 

שמי אורי ארבל. אני בן 45, אב לשני בנים אדומים שרופים - גיל ורז.

 

אני עורך דין (בוגר משפטים ומנהל עסקים) וב-12 השנים האחרונות שותף במשרד עצמאי בשם ארבל בראון עורכי דין - משרד שמתמחה ביזמות טכנולוגית וביזמות קהילתית, ומלווה לא מעט עמותות כולל בתחום הספורט.

 

אני מאמין גדול בשקיפות ומנהל תקין, ובכך שהאלוהים נמצא בפרטים. אני חושב שהקפדה על ניהול תקין והעסקה הוגנת של כל עובדי המועדון הן קריטיות, גם כדי שנוכל להגיע לתארים והצלחות על המגרש, ולהתגאות בסמל, במועדון ובדרך.

 

כאמור, האתגר הגדול הוא שימור הנורמות שהביאו אותנו עד הלום, יחד עם הישגיות ושאיפה תמיד לגדול ולסמן עוד ווי ברשימת המטרות שעל החולצה.

 

הניסיון המקצועי שלי, יחד עם הערכים שכולנו מאמינים בהם, יהיו הכלים בהם אעשה שימוש אם תתנו בי את האמון.

 

נרגש לבקש את אמונכם בבחירות הקרובות לועדת הביקורת.

 

אורי ארבל

הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

07/10/2022
מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

07/10/2022
"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

06/10/2022