מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | "אעשה הכל כדי לנצח"

"אעשה הכל כדי לנצח"

החום שמזכיר לו את הבית, הטראומה שגרמה לו לפרוש מבייסבול ומה הכי חשוב לו להביא למגרש? כריס הורטון בריאיון ראשון באדום

25/08/2022
אחרי שכריס הורטון סיים את הריאיון הזה הוא עלה לאימון נוסף באדום. לאחר שהסתיים שלב החימום השחקנים תרגלו התקפה. בכל פעם שהגיע תורו של הורטון - משהו קרה. העיניים של כולם מופנות אליו. אם לא תמצמצו, תספיקו לראות עוד דאנק מרשים של האיש החדש שלנו בצבע. בקרוב הוא יעשה זאת מול אולם מלא.
 
 
איך אתה מסכם את השבוע הראשון שלך בתל אביב ובישראל? איך הרושם הראשוני מהמועדון?
 
השבוע הראשון היה מעולה. אני מרגיש כאן כמו בבית באטלנטה בגלל מזג האוויר, גם שם מאוד חם אבל אני נהנה מזה. האוכל שאכלתי כאן נהדר והחברים לקבוצה קיבלו אותי בצורה מדהימה. זה מרגיש ממש כמו משפחה והכל כאן מאורגן ומסודר. אני מקבל הרבה תמיכה והודעות מהאוהדים מאז שהגעתי. הסתובבתי בכל מיני מקומות בעיר עם ג'יי.פי ואנשים עצרו אותנו ובירכו אותי. 
 
 
 
ספר לנו קצת על המקום בו גדלת ועל המשפחה שלך
 
אני מדקטור, ג'ורג'יה. זה בחלק המזרחי של אטנלטה. יש לי שני אחים שגדולים ממני. אני בא ממשפחה עם הרבה אנשים גבוהים. גם אח של אמא שלי גבוה וגם אבא שלי - הוא אפילו יותר גבוה ממני. המשפחה של אמא שלי במקור מבוסטון כך שגם שם יש לי משפחה וגם בטקסס. אני חושב שכל מדינה שתזכירו בארה"ב - יש לי משפחה בה.
 
 
איך התחלת לשחק כדורסל? בנוסף, ספר קצת על הקריירה שלך עד כה
 
כמו הרבה ילדים, אהבתי ספורט מגיל מאוד קטן. שיחקתי בייסבול כשהייתי בן שש או שבע. יום אחד חבר לקבוצה שלי חטף כדור בפנים וכולו התמלא בדם והוא התחיל לבכות. זו הייתה טראומה והחלטתי לסיים עם הבייסבול. התחלתי לגדול וגם לתפוס גובה, אבא שלי גם שיחק כדורסל ובכיתה י' התחלתי לשחק כדורסל בצורה רצינית ומקצועית יותר. שיחקתי בנבחרת של התיכון ולקחנו את האליפות שלוש שנים ברציפות. אחר כך עברתי לקולג' ושם ניצחנו את האליפות של הקונפרנס ומשם עלינו ל-NCAA. אחרי הקולג' שיחקתי בליגת הקיץ עם מיאמי היט וזו הייתה חוויה מאוד מיוחדת ומהנה. הייתי איתם כל הקיץ ואז עברתי לקבוצת הג'י ליג של דטרויט - ואז לאירופה. השנה הראשונה שלי באירופה הייתה בהונגריה, זה היה מוזר כי הייתי רוקי והייתי צריך להתרגל לחיים חדשים ורחוקים מהמשפחה והחברים וגם להתרגל להבדלים בכדורסל, המשחק איטי יותר.
 
 
בעונה האחרונה היית אחד השחקנים הכי טובים בליגה הצרפתית ובין היתר נבחרת לחמישיית העונה, ספר קצת על העונה האחרונה שלך
 
אני מרגיש שבעונה האחרונה השגנו פחות ממה שיכולנו. היינו צריכים לסיים עם מאזן טוב יותר. אהבתי את הקבוצה ואת השחקנים. נלחמנו והיה לנו חיבור טוב ביחד. השנים בקולג', בהם כמעט ולא הפסדנו משחקים, הרגילו אותי לנצח. אני שונא להפסיד ואני אעשה הכל כדי לנצח, הכל. 
 
 
מה אתה יכול לספר לנו על כריס הורטון השחקן? מה אתה מביא למגרש?
 
אני מביא אתלטיות, אני רוצה לנצח בכל מחיר ואעשה כל מה שצריך בשביל זה. התפקיד שלי השתנה בקבוצות שונות לאורך כל הקריירה שלי ואני יודע להתאים את עצמי בצורה טובה לסיטואציות שונות.
 
 
כמה אתה מחכה למפגש הראשון עם הקהל של הפועל?
 
אני מאוד מתרגש לקראת זה! זה חד משמעי הקהל הכי מטורף שאשחק עבורו. לא חוויתי קהלים גדולים כאלה. גם בקולג' היה לנו דרבי אבל זה לא היה כמו פה. ראיתי המון סרטונים של הקהל עם השלטים והדגלים ואמרתי לעצמי "זה נראה כמו מקום שכיף לשחק בו". זה מטורף שהאולם כבר סולד אאוט ואני לא יכול לחכות לפגוש את כולם ולשמוע את התופים והשירים.
 
 
החמישייה:
1. אם לא היית כדורסלן היית: משהו שקשור לשיווק
2. בטיסה: חלון או מעבר: מעבר
3. מה אתה שומע לפני משחקים? מיקס של ראפ חדש וישן
4. בלוק או דאנק? בלוק
5. מה אנשים יופתעו לשמוע עליך: שאני הולך להעלות לרשתות הרבה אוכל שאני מבשל (והרבה מוזיקה)
הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

הצגה ראשונה: ניצחון מרשים להפועל ת"א

07/10/2022
מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

מי ומה? לקראת המחזור הראשון מול הפועל אילת

07/10/2022
"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

"המטרות גדולות, אנחנו כאן כדי להגשים אותן"

06/10/2022