מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | מגיעים מוקדם? אנחנו פה בשבילכם!

מגיעים מוקדם? אנחנו פה בשבילכם!

בעקבות מירוץ הלילה של ת"א שייערך הערב במקביל למשחק שלנו, המלצנו להגיע לאולם לפני השעה 18:45. אז כדי שלא תשתעממו חלילה, וכדי שהזמן יעבור מהר עד שמתחילים לקפוץ ולשיר ביציעים - הכנו לכם רשימה של דברים שאפשר לעשות עד שיתחיל הטירוף הכל כך אהוב. מוכנים? יוצאים לדרך!

02/11/2022
לעצור בחנות המוצרים!
לא משנה באיזה יציע אתם יושבים, חנות המוצרים שלנו מחכה לכם בשני מוקדים: בכניסה ליציע 1 ובכניסה ליציע 2. מה יעניין אתכם שם? אז ככה - שלושה סוגים של גופיות משחק (אדום, לבן ו-ורוד), חולצות לילדים, צעיפים, בובות דובי ועוד מגוון מוצרים שכל אוהד/ת חייבת בבית! מה עוד? המתנדבים שלנו כמובן! הם שם כדי לעזור לכם בכל שאלה. תגידו שהפועל שלחה אותכם ;)
 
לשנן את שירי השחקנים, כולל הבתים!
כמו בכל עונה, גם העונה, כל שחקן בהפועל קיבל שיר אוהדים במיוחד בשבילו. את השירים שרים בחימום, לפי סדר המספרים של השחקנים. בוחרים בהמלצה הזאת? רוצים לשנן כל מילה? לחצו כאן.
 
ללמוד איטלקית עם אנדראה ותומר
לא כל יום מגיעה לכאן יריבה מאיטליה. למעשה, הפעם האחרונה ששיחקנו נגד יריבה מארץ המגף הייתה בשנת 1995. אז כדי שנוכל לקבל את האיטלקים כמו שצריך, ביקשנו ממאמן הכושר האיטלקי שלנו, אנדראה, שילמד את תומר גינת, ואת כולנו, קצת איטלקית.
 
להכיר את היריבה
עכשיו כשאתם כבר ביציע ויש עוד זמן עד הפתיחה - שבו בנחת, תתרווחו וקחו לכם כמה דקות להכיר לעומק את היריבה שתכף תעלה על הפרקט. לקריאת כתבת ההיכרות עם טרנטו או לכל המי ומה שצריך לדעת לקראת המשחק שיתחיל ממש עוד רגע לחצו על התמונה המתאימה.
    
 
לתרום לקמפיין גיוס ההמונים
מעל 200,000 ש"ח כבר נאספו. הדדליין? עוד קצת יותר משבועיים! והפועל? סוף סוף תוכל לרשום את כל הסגל החזק ביותר למשחקי הליגה. מה נשאר? שכל מי שעוד לא תרם - יתרום, יחד נחזק את הקבוצה! לתרומה לחצו כאן
 
 
המלצת בונוס: אתם כבר פה? תייגו אותנו בסטורי!
נכנסתם יציע? עליתם במדרגות? תפסתם את המקום שלכם? צלמו את עצמכם ותייגו אותנו (@hapoeltlvbc) השיתוף? עלינו!
מי ומה? לקראת המחזור השביעי ביורוקאפ נגד המבורג טאוורס

מי ומה? לקראת המחזור השביעי ביורוקאפ נגד המבורג טאוורס

07/12/2022
הכירו את היריבה: המבורג

הכירו את היריבה: המבורג

06/12/2022
צפו: השבוע הנהדר של ג'ורדן מקריי

צפו: השבוע הנהדר של ג'ורדן מקריי

02/12/2022