מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | תגובת המועדון בנושא הכרטיסים לדרבי

תגובת המועדון בנושא הכרטיסים לדרבי

10/11/2022
דמיינו שהפועל תל אביב מחליטה לעשות דין לעצמה ושמשתלם לה לא להכניס קהל חוץ במשחק נגד חולון. דמיינו שיעקב שחר מחליט לעשות דין לעצמו ולא להכניס את אוהדי מכבי למשחק בסמי עופר. דמיינו שאלונה ברקת מחליטה לעשות דין לעצמה ולא להכניס את אוהדי מכבי חיפה למשחק בטרנר.
 
בשביל אוהדי הפועל תל אביב זה לא דמיון. מכבי תל אביב שכנראה מפחדת מההתפתחות שלנו בשנה האחרונה, התפנתה לעשות את הדבר היחיד שבו היא עדיין מהטובות באירופה - דֶּה-הוּמָנִיזַצְיָה למתחרות שלה ולאחר מכן תקיעה בשופר.
 
אותה מכבי תל אביב ששלחה את השחקנים שלה ברכבים פרטים לדרבי האחרון בדרייב אין, מפזרת עכשיו תרחישי קיצון בניסיון להסביר מדוע היא רומסת ברגל גסה את תקנון מנהלת הליגה וקובעת תקדים מסוכן בספורט הישראלי במסגרתו מנהלי קבוצות יצפצפו על החוק והתקנון ויפגעו בקהל אורח.
 
צר לנו שמכבי תל אביב בוחרת לחמם את האווירה לקראת הדרבי, שלא בפעם הראשונה, נבהיר שכל האחריות להשלכות של התנהלות זו מונחת על כתפיהם של אנשי מכבי תל אביב.
 
אנו מצפים ממנהלת הליגה לנהל את הליגה ולהבטיח את קיום התקנון.
 
הפועל תל אביב קוראת לאוהדיה לא ליפול בפח ולא להיגרר לפעולות אלימות להן מחכה מכבי תל אביב על מנת לגרוף לאחר מכן הון תקשורתי.
 
כולנו נהיה ביד אליהו ב-20.11 בשעה 21:00 במשחק הדרבי.
 
אנו קוראים לאוהדי הספורט בישראל לא לשבת בחיבוק ידיים. היום זו מכבי תל אביב בכדורסל שמתעמרת באוהדי הפועל, מחר זו יכולה להיות הנהלה אחרת שתפעל באותה צורה נגדכם.
מי ומה? לקראת המחזור השביעי ביורוקאפ נגד המבורג טאוורס

מי ומה? לקראת המחזור השביעי ביורוקאפ נגד המבורג טאוורס

07/12/2022
הכירו את היריבה: המבורג

הכירו את היריבה: המבורג

06/12/2022
צפו: השבוע הנהדר של ג'ורדן מקריי

צפו: השבוע הנהדר של ג'ורדן מקריי

02/12/2022