מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | מי ומה - לקראת גלבוע בחוץ

מי ומה - לקראת גלבוע בחוץ

מה מיוחד במשחק היום? מי משחק? מה אומרת הסטטיסטיקה? מי השופטים? ומה היה לתומר גינת להגיד? כל המי ומה לקראת המשחק מחכים לכם בכתבה הבאה

07/01/2023
נגד מי משחקים? 
גלבוע/גליל
 
 
מה משחקים?
מחזור 13 בליגת ווינר סל
 
מה עם כרטיסים?
כרטיסים אחרונים בהחלט, מחכים לכם באתר לאן. לחצו כאן
 
 
מי שופט? 
עמית בלק, ניר מאירסון, דוד איזמירלי  
 
 
מי משדר?
SPORT5 PLUS
 
 
מי משחק?
סגל הפועל: ג'יי.פי טוקוטו, אייל הראל, אקסבייר מנפורד, גיל בני, בר טימור, ג'יילן הורד, עידן זלמנסון, נבות ינאי, אילי דולינסקי, תומר גינת, ג'ורדן מקריי, ג'ייקובן בראון.
 
סגל היריבה: פייטון וויליס, ראשרד אודומס, ג׳סטין גורהאם, זיו וייסמן, צוף בן משה, דניאל גואטה, טריי מקלין, צ׳אד בראון, עמית זיס, בניה סרור, ארתור רוזנפלד.
 
 
מה אומרת הסטטיסטיקה?
 • נקודה אדומות: הפועל מדורגת שלישית בליגה בממוצע הנקודות למשחק עם 91.2 נקודות בממוצע, גלבוע מדורגת תשיעית עם 78.9 נקודות בממוצע. באחוזים ל-2 נקודות, הפועל מדורגת ראשונה (58.5%) וגלבוע אחרונה (47.6%). גם בממוצע הנקודות בצבע הפועל מדורגת שניה עם 43.5 נקודות בצבע למשחק, גלבוע אחרונה עם 30.3 נקודות בצבע למשחק.
   
 • מה עם הריבאונד? הפועל מדורגת שניה בכמות הריבאונדים למשחק עם 40.5 כשרק היריבה העירונית מקדימה אותה (41.8), גלבוע מדורגת שלישית עם 39.3 ריבאונדים למשחק.
 • כל מי שלובש אדום מוסר: הפועל מדורגת שניה בממוצע האסיסטים למשחק עם 24.4 אסיסטים בממוצע, גלבוע מדורגת במקום הלפני האחרון עם 17.6 אסיסטים בממוצע. 
 • עוד צ'אנס: גלבוע קולעת הכי הרבה נקודות בליגה מהזדמנות השניה, 16.1 נקודות מהזדמנות שניה בממוצע למשחק. הפועל מדורגת שביעית במדד זה 12 נקודות בממוצע.
 • אקסבייר מנפורד ממשיך להוליך את הפועל בממוצע הנקודות למשחק, מנפורד קולע בממוצע 16.6 נקודות למשחק, מיד אחריו נמצא ג'ורדן מקריי שקולע 16.5 נקודות למשחק.  אצל גליל זהו פייטון וויליס שקולע 16.3 נקודות במשחק. וויליס הוא גם השחקן שזורק הכי הרבה זריקות ל-3 בליגה, עם 8.9 זריקות מחוץ לקשת בממוצע למשחק, אותן הוא קולע ב-43% (תשיעי בליגה).
 • תומר גינת ממשיך להיות הישראלי שקולע הכי הרבה נקודות בממוצע בליגה ועומד על 13.6 נקודות למשחק.
 • ג'סטין גורהם מגלבוע/גליל מדורג במקום השני בליגה בממוצע הריבאונדים למשחק עם 10.6 ריבאונדים בממוצע, מקדים אותו רק זאק הנקינס מהפועל ירושלים עם 11.4 ריבאונדים. את הפועל מוליך במדד זה אונואקו שלוקח 7.2 ריבאונדים למשחק. 
 • בין הקבוצות התקיימו 26 מפגשים עד כה, הפועל ניצחה 14 מפגשים וגלבוע/גליל 12. במשחקים בהם גלבוע/גליל מארחת הקבוצות בשוויון 6:6. 
 
 
מה עוד מיוחד במשחק?
 • צ'ינאנו אונואקו סובל מכאבים במרפקו לאחר שנחבל במהלך הניצחון על נס ציונה, ואמור לשוב לפעילות מלאה בימים הקרובים.  אדם אריאל סובל מחבלה בשריר הבטן וגם הוא צפוי לחזור לאימונים ולמשחקים תוך מספר ימים.
 • אקסים: צוף בן משה מגלבוע הוא בוגר האקדמיה של הפועל ושיחק בהפועל בין השנים 2015-2019. גיל בני שיחק בגלבוע שנתיים בעונות 19/20-20/21, ג'ייקובן בראון שיחק בגלבוע בעונת 17/18.
 • גם ב-2022 משחק החוץ הראשון היה בגן נר, אז ניצחנו 87:73 בזכות 26 נקודות ו-12 ריבאונדים ב-29 דקות של ג'יימס יאנג ו-18 נקודות של ג'ייקובן בראון.
 • הפועל ניצחה בארבעה מששת ביקוריה האחרונים בגן נר, ובכל ששת ניצחונותיה האחרונים על גלבוע בליגה - היא עשתה את זה בין היתר בזכות רבע בודד בו ניצחה בפער דו-ספרתי, כולל 11:22 ברבע הראשון בסיבוב הראשון לעונה.
 • זו כבר מסורת… גם הפעם תצא מהאולם הסעה מיוחדת לאוהדי הקבוצה. אם עדיין לא הזמנתם מקום - לחצו כאן.
 • מה נשמע? הכל טוב, ואצלכם? וברצינות, אקסבייר מנפורד סידר לכם פלייליסט שיעביר לכם את הנסיעה לגן נר בכיף, לחצו כאן ו..תגבירו!
 • צפוף פה: לאחר הניצחון הביתי על נס ציונה ביום רביעי האחרון, הקבוצה עולה לגן נר, משם תמשיך למשחק חוץ בלונדון, ואח"כ? חורף חם, לוהט - רותח! מארחים את הפועל ירושלים ברבע גמר גביע המדינה, מארחים את פריז באסקטבול למשחק הבית הראשון של הסיבוב השני ביורוקאפ ולקינוח - דרבי בית! כרטיסים למשחק בלונדון תוכלו לרכוש כאן, כרטיסים לרבע גמר הגביע זמינים כאן למנויי הליגה בלבד, כרטיסים למשחק מול פריז תוכלו להזמין כאן ומידע לקראת הדרבי יתפרסם בהקדם.
 
מה אומר?
תומר גינת: "אנחנו מגיעים בתחושה טובה. הניצחון הביתי על נס ציונה הוכיח לנו שאנחנו יודעים לקום אחרי משחקים לא טובים ועכשיו הפנים קדימה לאתגר הבא. יש לנו חודש עמוס במשחקים חשובים וזה הראשון שבהם. אנחנו יודעים שהקהל שלנו, כרגיל, יגיע בהמוניו ונעשה הכל כדי שגם לנו וגם להם תהיה נסיעה בטוחה ושמחה הביתה".
בתום הארכה: הפועל ת"א נשארה בפסגה

בתום הארכה: הפועל ת"א נשארה בפסגה

30/01/2023
מי ומה - לקראת נס ציונה בחוץ

מי ומה - לקראת נס ציונה בחוץ

29/01/2023
יורוקאפ: הרצף האדום נמשך בקאמבק גדול

יורוקאפ: הרצף האדום נמשך בקאמבק גדול

24/01/2023