מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | מה אומרים אחרי? ניצחון על קרית אתא

מה אומרים אחרי? ניצחון על קרית אתא

אחרי הניצחון המרשים על גראן קנריה, חזרה הפועל לליגה ואירחה את קרית אתא למשחק דחוי מהמחזור ה-12 בליגת ווינר סל. כל הסיכומים והתגובות כאן

13/02/2023
אחרי מחצית חלשה אליה ירדה בפיגור 15 נקודות, עלתה הפועל אחרת למחצית השניה. רבע שלישי אותו ניצחה 11:32 ורבע רביעי בו עצרה את קרית אתא על 11 נקודות בלבד, עזרו להפועל לחזור ולנצח בליגה עם 84:90 בסיום.  השחקן המצטיין של הערב היה הקפטן שלנו, בר טימור, שקלע 4 שלשות רצופות בערב נהדר של 23 נקודות (3/4 לשתיים, 5/6 לשלוש), 4 ריבאונדים ו-3 אסיסטים.
 
הנה מה שהיה לבר טימור ולמאמן הקבוצה, דני פרנקו, להגיד בסיום המשחק:
 
בר טימור: "התחלנו את המשחק חסרי אנרגיות לצערי, חששנו מזה לפני וזה מה שקרה. זה התבטא בהפרש איתו ירדנו למחצית אבל תפסנו את עצמנו בזמן ולמחצית השניה עלינו בגישה אחרת לגמרי. שמרנו יותר טוב והפכנו את המשחק, צריך לדעת לנצח גם משחקים כאלה. אנחנו לא ילדים, כולנו יודעים שהסרחנו את הפרקט במחצית הראשונה, כל אחד בדרכו שלו. כולנו הבנו שכל אחד מאיתנו צריך להפסיק להסתכל על אחרים ולהתחיל להסתכל על עצמו, שינינו את שפת הגוף ואני שמח שזה עזר. אני חושב שזה טבעי בקבוצה שמשחקת הרבה משחקים ומגיעה לפיקים כמו המשחק מול גראן קנריה שקשה לחזור ממנו ליגה. אנחנו עושים בסך הכל עבודה טובה ורגעים כאלה הם חלק מהעניין. ננצל את זה שיש לנו שבוע עד המשחק הבא להתאושש ולהתכונן אליו".
 
 
דני פרנקו: "זו כרוניקה של משחק ידוע מראש רק בלי התוצאה הסופית. קשה בעונה כזו להביא את כולם מרוכזים כל הזמן. לא התאמנו מפה מאז המשחק מול גראן קנריה, באנו רק לשחק פה ואנחנו שוב יוצאים מפה לתקופה. היו המון דברים שחברו יחד לזה שהמשחק הזה מאוד מורכב מבחינה מנטלית. לא משנה כמה ידענו את זה וכמה השחקנים ידעו את זה, זה הגיע. אני שמח שבמחצית ידענו לעשות את השינוי ולהמשיך את שגמרנו את המשחק. היו פה מספיק שחקנים שעלו למחצית השניה בגישה יותר טובה. לפעמים האנרגיה שאתה משקיע כדי לחזור למשחק מונעת ממך לקחת אותו, וזה לא קרה הפעם. אני חושב שקרית אתא משחקים כדורסל יפה ועם הרבה ביטחון, אני בטוח שהם ימצאו את החתיכה שחסרה להם בפאזל כדי לנצח את המשחקים האלה. היה חשוב לנו לנצח את המשחק הזה ולקחת יום-יומיים חופש ולהתכונן למשחק מול באר שבע".
נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

20/06/2024
מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

20/06/2024
ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

19/06/2024