מועדון הכדורסל הפועל "ויגן פרנדלי" תל אביב | האתר הרשמי | "כיף לפגוש ולקבל את האהבה מהילדים"

"כיף לפגוש ולקבל את האהבה מהילדים"

קפטן הקבוצה, בר טימור על האימון עם ילדי מחלקת הנוער במסגרת "הטוטו למען הספורט בישראל": "מועדון שצמח מהקהילה ומחזיר לה" (צילום: עודד קרני)

16/02/2023

שחקני הקבוצה והצוות המקצועי ניצלו את הפגרה ביורוקאפ כדי לערוך אתמול (רביעי) אימון פתוח לילדי מחלקת הנוער של המועדון, שהתקיים במסגרת מיזם "הטוטו למען הספורט בישראל" של "הטוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל.
 

קפטן הקבוצה בר טימור והמאמן דני פרנקו נשאו דברים בפני הילדים, הכניסו אותם ליום יום של קבוצה מקצוענית והתחנות שעובר שחקן מתחילת דרכו בקטסל ועד הגעתו לבוגרים. לאחר מכן התחלקו השחקנים וצוות האימון של המועדון לתחנות, בהן עבדו עם הילדים והנערים על יסודות כדורסל נכונים כמו כדרור, מסירה, זריקה ועוד. בסיום האירוע הצטלמו השחקנים עם הצעירים, חילקו להם תמונות והזמינו אותם לצפות במשחקי הקבוצה.
 

"תמיד חוויה לפגוש את הילדים ממחלקת הנוער", אמר פרנקו, "בסופו של דבר, העתיד שלנו נמצא שם ולראות כמות כזו של ילדים שבאים עם עיניים בוהקות ללמוד, להתערבב עם המקצוענים ולהפנים ערכים של כדורסל מקצועני זה מרגש. הרבה ברכה ביום אחד".
 

"כל פעם מחדש אנחנו שמחים לעצור לרגע ולפגוש את הילדים ממחלקת הנוער שלנו, אלה שיום אחד יעשו את המסלול שאנחנו עשינו עד לקבוצה הבוגרת", הוסיף הקפטן טימור, "כיף לפגוש אותם ולקבל את האהבה מהילדים, בטח במועדון כמו הפועל שצמח מהקהילה ומחזיר לה בכל יום מחדש".


צילומים: עודד קרני

מי ומה - מארחים את הרצליה

מי ומה - מארחים את הרצליה

24/03/2023
יורוקאפ: ניצחון חשוב לאדומים בפולין

יורוקאפ: ניצחון חשוב לאדומים בפולין

22/03/2023
מי ומה? לקראת המחזור ה-17 ביורוקאפ נגד שלאסק ורוצלב

מי ומה? לקראת המחזור ה-17 ביורוקאפ נגד שלאסק ורוצלב

22/03/2023