מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | ברוך הבא - בריאן אנגולה!

ברוך הבא - בריאן אנגולה!

ההודעה המלאה כאן

01/08/2023
הפועל שלמה תל אביב שמחה להודיע על החתמתו של הגארד/פורוורד הקולומביאני בריאן אנגולה (29, 1.98) שילבש את המדים האדומים בשנתיים הקרובות!

אנגולה הגיע לישראל ביום חמישי ועבר בימים האחרונים סדרת בדיקות מקיפה בסיומן קיבל את כל האישורים הנדרשים על מנת לשחק.

בשנים האחרונות שיחק אנגולה בין היתר בעירוני נס ציונה, פרטיזן בלגרד וא.א.ק אתונה. בעונה שעברה שיחק בגלאטסראיי וקרשיאקה מהליגה הטורקית, כששתי הקבוצות התמודדו בליגת האלופות. ב-43 משחקיו בכל המסגרות העמיד ממוצעים של 14.2 נקודות, 4.5 ריבאונדים ויותר מארבעה אסיסטים. 

מאמן הקבוצה דני פרנקו: "מברך על ההצטרפות של בראיין לשורותינו. בראיין עונה לנו על צרכים רבים שחיפשנו בשחקן אחד, יכולת הובלת כדור ויצירה המשלבת גודל שמאפשר לו לשחק בכל עמדות הגארד היכולות המגוונות של בראיין יאפשרו לנו לשחק בהרכבים שונים ויקלו על ניהול העומסים ברישום הזרים בליגה הישראלית. אני מעריך את המאמץ וההשקעה שכרוכה במהלך הזה ואני בטוח שזה מהלך מנצח".

יו"ר הקבוצה רמי כהן: "עברנו שבוע מרתק סביב ההחתמה של בראיין, שכלל הרבה שיחות טרום ההחלטה, טיסה של המאמן דני פרנקו אל השחקן לאיזמיר ובסופו של דבר בראיין נדבק כבר במהלך השיחות בחיידק הקרוי הפועל תל אביב וויתר על הצעות גדולות מרוסיה, ספרד וטורקיה בשביל לחתום אצלנו. במהלך הימים האחרונים הגיע אנגולה לישראל לצורך בדיקות מקיפות בסיומן אושר לו לשחק כדורסל בהפועל תל אביב. אין לי ספק שבראיין יתחבר במהרה להוויה ולחוויה של הפועל תל אביב, יהיה אחד מאהובי הקהל ולהיפך ויעזור לנו להגיע ליעדים שהצבנו לעצמנו".
הפועל ת"א 23/24 יוצאת היום רשמית לדרך!

הפועל ת"א 23/24 יוצאת היום רשמית לדרך!

22/09/2023
הפועל זכתה בטורניר ווינר 2023 ת"א!

הפועל זכתה בטורניר ווינר 2023 ת"א!

19/09/2023
טסים עם הפועל!

טסים עם הפועל!

19/09/2023