מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | דבר העמותה | 5.9.23

דבר העמותה | 5.9.23

05/09/2023
חברי וחברות עמותה יקרים,

בחודש האחרון קיבלנו את אחת ההחלטות הדרמטיות והמרגשות בתולדותינו. החלטה שמקדמת את הפועל תל אביב עוד צעד בדרך למטרה הניצבת תמיד לנגד עינינו.

תקופת הדיונים שלפני קבלת ההחלטה הייתה סוערת עבור כולנו, אך בסופה קיבלנו ברוב גדול את השותפים החדשים ויצאנו לדרך חדשה. רוב גדול של חברי העמותה שותפים לאמונה שצירוף השותפים החדשים למשפחת הפועל תל אביב בכדורסל הינו כזה שיאפשר להפועל תל אביב להמשיך ולצמוח ביתר שאת, אבל בתוך כך כולנו גם מבינים שהצירוף מציב בפנינו אתגר חדש, מרגש ולא פשוט - הגדרה והרחבה של תפקידי העמותה.

השאלה מהו תפקידה של העמותה בשנת 2023, מעסיקה אותנו לא מהיום. כבר בעונה החולפת התחלנו בתהליך מחשבה בנושא זה. בשיתוף עם קבוצת חברי עמותה שלמדה, ואספה מידע על מבנים שונים של מעורבות אוהדים בארץ ובעולם התחלנו בבנית תוכנית שתייצר ערך ותוכן נוספים לעמותה.

עכשיו הזמן לצאת, בכל הכח, לדרך. תחומי אחריות רבים נשארים תחת אחריות העמותה: מחלקת הנוער, מחלקת הנשים, הפעילות הקהילתית והחברתית - כולן ימשיכו להתנהל כפי שהתנהלו עד היום, ואנחנו שואפים להגדיל ולהרחיב את הפעילות בעונה הקרובה ולפרוץ לתחומים חדשים.

אחת הפעולות הראשונות שנרצה לקדם עם פתיחת העונה הינה הוצאת כרטיסי חבר עמותה. מלבד הגאווה שבלהיות חבר בעמותת הפועל אוסישקין, הכרטיס יאפשר לחברי העמותה לזכות בהטבות, במועדון ומחוצה לו.

גם ברמה הקהילתית אנו מקווים להתקדם העונה משמעותית. לצד מחלקת הנוער ומחלקת הנשים המתפתחת, צוות מתנדבים חדש בעמותה בסיוע אנשי המועדון נמצאים בימים אלו בהכנות לקראת הקמת קבוצת "הפועל שווים" שתשלב שחקנים אוהדי הפועל עם שחקנים בעלי מוגבלויות ואמורה להתחיל לפעול בקרוב.

עוד לקחה על עצמה העמותה מספר פרוייקטים הנמצאים בשלבים כאלו ואחרים של תכנון והקמה. הבולט מביניהם הקמת קרן שתרכז את כלל הפעילויות ההתנדבויותיות של אוהדי הפועל תל אביב בקהילה, פעילויות אשר תתחלנה כבר בראש השנה הקרוב.

כל התהליכים הללו ילוו אותנו לאורך העונה ואנו מאמינים ביכולתם של חברי העמותה, של מעגל המתנדבים ושל כלל האוהדים, להמשיך ולעצב את האופי של הקהילה כפי שעשו זאת ב-15 השנים האחרונות. סיימנו את העונה האחרונה עם שיא היסטורי של  2,560 חברי עמותה. אנו מאמינים שאם נמצא את המקום החדש שלנו נוכל לצמוח ולגדול גם מהשיא הזה. 

כדי להגשים את המטרות והחלומות שלנו בעונה הקרובה אנחנו רוצים וצריכים אתכם. לכן ננצל את הבמה כדי להזמין מי מכם שרוצה לקחת חלק בפעילות להצטרף אלינו, וכמובן נשמח לשמוע מכם אפילו אם יש לכם רק רעיון, הצעה, שאלה או הערה. 

נתראה בקרוב,
רמי, חיים, בר, אסי ורועי
Contact@hapoeluta.org
הפועל ת"א 23/24 יוצאת היום רשמית לדרך!

הפועל ת"א 23/24 יוצאת היום רשמית לדרך!

22/09/2023
הפועל זכתה בטורניר ווינר 2023 ת"א!

הפועל זכתה בטורניר ווינר 2023 ת"א!

19/09/2023
טסים עם הפועל!

טסים עם הפועל!

19/09/2023