מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | לקראת משחק: הפועל מתארחת בהמבורג

לקראת משחק: הפועל מתארחת בהמבורג

הפועל ממשיכה את המסע האירופי שלה בניסיון להשיג ניצחון שלישי משלושה משחקים. כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק מול המבורג טאוורס - בכתבה הבאה

23/10/2023
 
נגד מי משחקים? 
המבורג טאוורס, 20:30 שעון ישראל

מה משחקים?
מחזור רביעי ביורוקאפ

מי משדר?
ספורט 1 ו-ספורט 1 TO GO (פתוח לכולם).

מי משחק?
סגל הפועל: ג'ון הולנד, גל שטרנברג, אקסבייר מנפורד, גיל בני, קייל אלכסנדר, בר טימור, בריאן אנגולה,, ג'יילן הורד, עידן זלמנסון, יונתן רבינוביץ', תומר גינת, ג'ייקובן בראון. 

סגל היריבה: ניקלאס קרוסה, טרל גומז, מארק האגס, קמרון רייס, ניקו בראונר, לייף מולר, אל פייד אלגבה-יסיפו, נואה בום, אלג'מי דוראם, לוקאס מייסנר, סימונס פאוקסטה, וויליאם כריסמס, סט היינריכס, וינסנט קינג, מיקה טנגרמאן, לינוס הופמן, אלכסנדר דזיוואה, ג'ונס וולפרט-בוטרמן, בנקה ברלוסקי.

*ע"פ חוקי המפעל - דד ליין רישום סגל השחקנים הסופי למשחק (12 שחקנים) הוא שעה לפני מועד המשחק.


מה עוד?
הפועל תעלה לשחק עם סרטים שחורים לזכרם הרוגי ונרצחי המלחמה.


המבורג מגיעה אחרי שלושה הפסדים בשלושת המשחקים שלה ביורוקאפ: 97:77 לפרומיתיי בחוץ, 100:94 ללונדון ובשבוע שעבר הפסידה, גם כן בבית, 105:69 לפריז. את הליגה פתחה המבורג עם ניצחון על לודוויגסבורג ומאז הפסידה לבאיירן מינכן ואולם. בגביע הגרמני הודחה בסיבוב השני לאחר הפסד לבאמברג.


בעונה שעברה הפסידה הפועל במשחק החוץ בגרמניה 98:91 בתום הארכה, לאחר שפתחה את המשחק בפיגור 12:0 והצליחה לעלות ליתרון דו ספרתי ברבע השלישי, אותו הצליחה לאבד וכאמור הפסידה את המשחק. במפגש השני בין הקבוצות זה כבר נראה אחרת עם 86:91. המבורג סיימה את דרכה ביורוקאפ בשמינית הגמר לאחר שהפסידה בחוץ 87:79 לפרומיתיי.


מה אומרים?

דני פרנקו: כולנו בתקופה לא קלה, רחוקים מהבית, מהמשפחות, מהשגרה ומהמדינה שלנו.  כולנו פה יחד מתעסקים במשהו שמידי פעם נראה זניח נוכח המציאות. כמקצוענים אנחנו  מנסים לעשות את ההכנות שלנו, מנסים למצוא דמיון  'לשגרה' הכי טובה שאנחנו יכולים בכדי להגיע למשחק דרוכים ומוכנים. השלב והמצב הזה, כאשר ברקע אנחנו קוראים ורואים כל הלוויה של כל אוהד שנבצר מאיתנו מלפקוד כואבים לכולנו. מגיע לכולם כאן ובארץ הרבה קרדיט על ההתנהלות ועל ההתמודדות במצב הנוכחי. אנחנו רוצים להגיע כמו שצריך למשחק בשלישי, בשבילנו, בשביל המועדון ובשביל האוהדים, עם כל הקושי הכרוך בכך והמחשבות שנודדות ארצה.

תומר גינת: סיימנו את ההכנות למשחק אחרי כמה ימים של אימונים בהמבורג. אני מאמין שהגיבוש והביחד שלנו יעזור לנו להשיג ניצחון חוץ נוסף שיתרום לנו רבות בהמשך העונה. אני אנצל את ההזדמנות לשלוח חיזוקים לתושבים שפונו מבתיהם, למשפחות ההרוגים והנעדרים ולכל אוהדי הפועל שמראים לנו הרבה אהבה במיוחד בימים האחרונים.
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024