מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | לקראת משחק: הפועל מתארחת בלונדון

לקראת משחק: הפועל מתארחת בלונדון

שלב הבתים ביורוקאפ נכנס להילוך גבוה כשהאדומים יוצאים לבריטניה למפגש צמרת בניסיון לשמור על מאזן מושלם במפעל. כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק - בכתבה הבאה

01/11/2023

 

נגד מי משחקים? 

לונדון ליונס ,21:30 שעון ישראל

מה משחקים?

מחזור חמישי ביורוקאפ. להפועל משחק חסר מול וולבס והיא במאזן 0:3, לונדון הפסידה לראשונה בשבוע שעבר בבית לפריז והיא במאזן 1:3

מי משדר?

ספורט 1 ו-ספורט 1 TO GO (פתוח לכולם).

מי משחק?

סגל הפועל: ג'ון הולנד, גל שטרנברג, אקסבייר מנפורד, גיל בני, קייל אלכסנדר, בר טימור, בריאן אנגולה,, ג'יילן הורד, עידן זלמנסון, יונתן רבינוביץ', תומר גינת, ג'ייקובן בראון. 

 

סגל היריבה:. ג'ורדן טיילור, מו סולואד, לוק נלסון, קארים קווילי, טייריק פיליפ, מאט מורגן, בראדלי קאבוזה, סם דקר, קונור מורגן, קלארן סנדי, דונטה גרנטאם, גייב אולסני, ג'וש שארמה, רוקס גאסטיס.

 

*ע"פ חוקי המפעל - דד ליין רישום סגל השחקנים הסופי למשחק (12 שחקנים) הוא שעה לפני מועד המשחק.


מה עוד?
 

 • לונדון פתחה את עונת היורוקאפ עם שלושה ניצחונות רצופים: בבית על ונציה 69:76, בחוץ על המבורג 94:100 והוסיפה ניצחון חוץ מרשים בריגה על פרומיטיי. בשבוע שעבר נכנעה כאמור לפריז בתום משחק דרמטי ושתי הארכות בתוצאה 102:106. 
   

 • אקסבייר מנפורד ומאט מורגן (לונדון) מוליכים יחד את היורוקאפ בממוצע הנקודות למשחק עם 19.9 נקודות. מנפורד מוליך את היורוקאפ גם בממוצע השלשות למשחק עם 3.3 שלשות.
   

 • ג'יילן הורד מוביל את היורוקאפ בממוצע מדד למשחק עם 25.3 נקודות מדד.
   

 • אחרי שלושה משחקים, הפועל היא קבוצת ההתקפה הטובה ביותר ביורוקאפ עם 102.7  נקודות בממוצע למשחק. הפועל מוליכה את המפעל גם באסיסטים עם 26 אסיסטים בממוצע למשחק.
   

 • בעונה שעברה ניצחה הפועל במחזור הראשון ביורוקאפ את לונדון 59:76. בסיבוב השני ניצחה הפועל, ניצחון דרמטי, 93:95 בחוץ. 

מה אומרים?

דני פרנקו: אנחנו לפני משחק קשה מול יריבה איכותית ועמוקה. הסיטואציה הכללית, עם כל מה שמתרחש בארץ היא סיטואציה לא פשוטה, כשגם הלב וגם הראש בעיקר בנעשה בארץ, מהצד השני אנחנו מנסים לעשות את המקסימום האפשרי לתת קצת נחת וקצת אפשרות לניקוי ראש לכל האוהדים בארץ ולהתרכז במשימה לפנינו. אמנם זה משחק חוץ, אבל לאורך השנה האחרונה התרגלנו שבכל מקום ובכל מגרש הקהל האדום איתנו. מחר זה משחק ללא קהל בכלל וללא הקהל שלנו בפרט, תחושה מוזרה ומשונה, אבל אני מקווה ומאמין שנעשה את כל מה שאפשר בשביל לעמוד באתגר.

בר טימור: נפגשנו מחדש ביום ראשון לקראת המשחק וזו לא סיטואציה רגילה עבורנו. אני יודע שיש בנו את מה שדרוש כדי להמשיך להיראות טוב ולנצח. אנצל את ההזדמנות לשלוח לכולם חיזוקים ובתקווה לבשורות טובות.

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024