מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | לקראת משחק: הפועל מתארחת בפריז

לקראת משחק: הפועל מתארחת בפריז

אחרי הניצחון בלונדון האדומים יתארחו בבירה הצרפתית, כשבתום הערב הזה רק קבוצה אחת תישאר עם מאזן מושלם בבית א' של היורוקאפ. כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק - בכתבה הבאה

08/11/2023
הפועל שלמה ת"א ממשיכה במסע משחקי החוץ ביורוקאפ, כשתתארח הערב אצל מוליכת הבית פריז בסקטבול. בדומה לנו, הפריזאים מגיעים במאזן מושלם של 0:5 בעוד הפועל עם מאזן של 0:4 ומשחק חסר נגד וולבס הליטאית. במשחק תתארח משלחת של ילדים ומשפחות מעוטף עזה שיהיו אורחי המועדון.


נגד מי משחקים? 
פריז באסקטבול ,21:30 שעון ישראל

מה משחקים?
מחזור שישי ביורוקאפ

מי משדר?
ספורט 1 ו-ספורט 1 TO GO 

מי משחק?
סגל הפועל: ג'ון הולנד, גל שטרנברג, אקסבייר מנפורד, גיל בני, קייל אלכסנדר, בר טימור, בריאן אנגולה,, ג'יילן הורד, עידן זלמנסון, יונתן רבינוביץ', תומר גינת, ג'ייקובן בראון. 

סגל היריבה: טי ג'יי שורטס, נאדיר חיפי, סבסטיאן הררה, מנדי נגואמה, קולין מלקולם, טייסון וורד, בנדז'ה סי, גוטייה דניס, מוחמד דיאווורה, מיקל יאנטונן, ז'אן נובה, מיכאל קאסנס, לאון קראצר, אנזו שרבין, מקסים לוגואה.

*ע"פ חוקי המפעל - דד ליין רישום סגל השחקנים הסופי למשחק (12 שחקנים) הוא שעה לפני מועד המשחק.

מה עוד?

פריז (5/5) והפועל (4/4) הן שתי הקבוצות היחידות בבית A שעדיין לא הפסידו ביורוקאפ העונה. בבית B נמצאת גראן קנאריה שגם היא במאזן של חמישה נצחונות בחמישה משחקים.

פריז פתחה את העונה עם ניצחון ביתי על וולבס 78:105, ולאחר מכן יצאה למסע משחקי חוץ רצופים בהם ניצחה 75:81  את ונציה, הביסה 59:105 את המבורג, ניצחה בשתי הארכות את לונדון 102:106 ובמחזור האחרון ניצחה את פרומיטיי 79:96. 

טי ג'יי שורטס מפריז מוליך את היורוקאפ באסיסטים עם 7.2 אסיסטים בממוצע וגם בחטיפות למשחק עם 2.6 חטיפות בממוצע, 

המשחק יפגיש בין שתי קבוצות ההתקפה הטובות ביורוקאפ עד כה, הפועל שקולעת 101.5 נקודות למשחק ופריז שקולעת 98.6 נקודות למשחק. 

בעונה שעברה ניצחה הפועל בפריז במחזור השני בירוקאפ 86:100 (צפו בתקציר בראש העמוד) והשלימה ניצחון כפול על הצרפתים עם 79:95 בבית.

מה אומרים?

מאמן הקבוצה דני פרנקו:  אנחנו מציינים בפריס הרחוקה חודש לשבת השחורה של ה-7.10.23. הצלקות, הנעדרים שעדיין לא איתנו, עבורם כל יום הוא נצח מסויית, הכאב, העצב והשכול, כולם חלק מהיום יום שלנו. מבחינתינו האישית/כקבוצה המצב הכללי במדינה והניתוק מהארץ הופך לקשה יותר בכל יום שעובר, יחד עם חוסר הוודאות, המעבר ממדינה למדינה והעיסוק השוחק בניסיון לייצר שגרה.

ועדיין, אנחנו קבוצת כדורסל מקצוענית ותחרותית עם מטרות. אנחנו מודעים לעבודה הרבה שעלינו להשלים גם עקב המחסור במשחקים והקושי להיכנס לשטף וגם עקב כל הסיטואציה - אך אנחנו עדיין נחושים לייצג בכבוד את הקהילה האדומה ואת מדינת ישראל ולנסות להמשיך ליצור רגעים קטנים של גאווה בימים כואבים אלו.

אקסבייר מנפורד: אלו המשחקים שאנחנו מחכים להם, מול קבוצה טובה שגם היא ללא הפסד עד כה. אני מאמין ביכולת שלנו לשמור על מאזן מושלם גם אחרי משחק החוץ הקשה הזה אם נהיה מרוכזים ונוציא לפועל את הדברים שעבדנו עליהם בתקופה האחרונה.
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024