מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | הפועל תוציא לפועל את פרויקט ההטסה הגדול ביותר של קבוצה ישראלית עד כה

הפועל תוציא לפועל את פרויקט ההטסה הגדול ביותר של קבוצה ישראלית עד כה

כ-160 מבני המשפחות השכולות, פצועי צה''ל ומפונים מהדרום ומהצפון, ימריאו לבלגרד שם ילוו את הקבוצה במשחקה מול ונציה במסגרת היורוקאפ.

18/12/2023
ביום שלישי הקרוב הפועל שלמה ת''א תוציא לפועל את פרויקט ההטסה הגדול ביותר של קבוצה ישראלית עד כה, כש-160 מבני המשפחות השכולות, פצועי צה''ל ומפונים מהדרום ומהצפון, ימריאו לבלגרד שם ילוו את הקבוצה במשחקה מול ונציה במסגרת היורוקאפ.

ביוזמת המועדון ולטובת הפקת האירוע, נחכר מטוס מיוחד והוזמנו חדרים במלון חמישה כוכבים בבלגרד. שהותם וכלכלתם של חברי המשלחת ממומנת באופן מלא על ידי הקבוצה.

המשלחת הזו תהיה המשלחת השלישית, וכאמור הגדולה מכולן, של מפונים, פצועים ומשפחות שכולות שמלווה את הקבוצה לאחר ששתי משלחות ליוו את הקבוצה במשחק החוץ בפריז ובמשחק מול חובנטוד בדאלונה שנערך בבלגרד.

המשלחת כולה תלווה את הפועל ביום רביעי בערב, כשבאופן חד פעמי יתקיים המשחק בשטארק ארנה, אולמן הביתי של פרטיזן והכוכב האדום בלגרד. 

עופר ינאי: ״הפועל ת״א היא משפחה. מתחילת המלחמה אנחנו עוסקים, לצד העשייה הספורטיבית, גם בחיבוק וליווי משפחות הנעדרים וקורבנות ה-07 באוקטובר. יש לנו את הזכות להיות עבורם מקום מפלט של הפוגה ומנוחה לנפש, ולחזק את רוחם בימים קשים אלו. המטוס שייצא השבוע לבלגרד הוא ביטוי נוסף למאמץ החשוב הזה, שהפועל היא מובילה שלו בספורט הישראלי, כדי לחזק את לב העם. בגאווה ובהתרגשות גדולה נצא יחד, כמשפחה אחת, ונמשיך להוות אור איתן כנגד החשיכה שאויבינו ניסו להמיט עלינו. הם לא יצליחו״.
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024