מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | מחר: הפועל נגד ונציה, משלחת האוהדים נחתה בבלגרד

מחר: הפועל נגד ונציה, משלחת האוהדים נחתה בבלגרד

הקבוצה סיימה את הכנותיה לקראת המשחק מחר (רביעי) מול ונציה, במסגרת המחזור ה-12 בשלב הבתים של היורוקאפ, משלחת האוהדים נחתה בבלגרד

19/12/2023
הפועל שלמה ת''א סיימה את הכנותיה לקראת המשחק מחר מול ונציה, במסגרת המחזור ה-12 בשלב הבתים של היורוקאפ.

הקבוצה ערכה את האימון המסכם באולם השטארק בו יתקיים המשחק. בנוסף, אחה''צ נחת בבלגרד המטוס ועליו 160 אוהדי הקבוצה: בני משפחות שכולות ומפונים מצפון הארץ ומדרומה שילוו את הקבוצה במשחק מחר.

מאמן הקבוצה דני פרנקו: אנחנו לפני אתגר משמעותי נוסף והפעם באולם "ביתי" שטרם שיחקנו בו. הטעימה מהאווירה במשחק האחרון בדרייב אין, ובמיוחד הטקס שסחט את הלב של כולנו טרם המשחק, רק חיזקה אצלנו את המחשבה איזו מקדמה עצומה נמנעה מאיתנו מעצם אובדן הביתיות. 

המשחק יהיה הרביעי שלנו בשמונת הימים האחרונים ויש לכך השלכות, אבל אני מאמין בקבוצה ובצוות, וכמו בכל משחק נשאיר את הקושי בצד ונתמודד.  נגייס מעצמנו ומהאורחים החשובים שלנו במשחק (יוזמה מרגשת ומאחדת של הבעלים וההנהלה, שרק משפחה אמיתית יכולה לייצר) את האנרגיה שתחסר לנו מהבית, ונילחם על מנת להשיג ניצחון נוסף. תקוותי שבמהרה יום יבוא ונוכל לחזור לבית האמיתי בת״א שכל כך חסר לנו.

עידו זלמנסון הוסיף: אנחנו נמצאים בתקופה טובה למרות העומס והעובדה שאנחנו משחקים את משחקי הבית שלנו רחוק מהאוהדים שלנו. כמו בכל התמודדות, אני מאמין שמה שהשגנו עד כה כקבוצה על המגרש ומחוצה לו משמעותי אבל לא יבטיח לנו את הניצחון. כולנו נצטרך להגיע מחר ממוקדים כדי להמשיך את רצף הניצחונות מול יריבה מנוסה עם שחקנים טובים.
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024