מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | דוח סקאוט: וולבס

דוח סקאוט: וולבס

עוד קצת וזה קורה, הפועל פוגשת את וולבס. כדי שתבואו הכי מוכנים שיש ותכירו כל פרט חשוב אצל היריבה, הכנו לכם כתבה מיוחדת שתעביר את הזמן עד לג'אמפ בול.

03/01/2024
המצב בליגה: 
מקום שלישי אחרי ריטאס וילנה וז'לגיריס קובנה. מאזן של 11 ניצחונות מול ארבעה הפסדים

המצב ביורוקאפ: מקום שביעי במפעל עם ארבעה ניצחונות לעומת שמונה הפסדים. סיכוי נמוך שהקבוצה תצליח לסיים בשישייה הראשונה ולעלות לשלב הבא

המשחק האחרון: תבוסה 95:76 לז'לגיריס קובנה במשחק הראשון מבין שניים בגביע הליטאי. הרבו לקלוע לוולבס: טריישון ת'ורמן 17 וכריסטיאן מקואולו 14.

הבשורה הליטאית: במשחק הגביע חזר לשחק אחרי תקופה ארוכה ראשיד סוליימון, אחד הכוכבים הגדולים של וולבס העונה והסקורר המוביל שלה. סוליימון שיחק העונה חמישה משחקים ביורוקאפ וקלע בהם 20.2 נקודות למשחק. למעשה הוא היה מלך הסלים של המפעל, עד שנפצע. במשחק הקודם מול הפועל הוא נעדר, מול ז'לגיריס בגביע שיחק 12 דקות וקלע 2 נקודות. החזרה שלו היא אירוע משמעותי מאוד.

מי יחסר? כמו וויל קאמינגס ודז וולס, גם הסנטר האמריקאי החדש של וולבס, גריסון ברוקס, לא יוכל לשחק היום, כיוון שמדובר במשחק דחוי מהמחזור השני. אבל ברוקס הוא לא שחקן מרכזי מדיי בוולבס.

שימו לב
כריסטיאן מקואולו היה נהדר נגד הפועל בהתמודדות הקודמת עם 14 נקודות ו-11 ריבאונדים. הוא פאוור פורוורד אתלטי, עם תנועה נהדרת, שחקן שמזכיר את ג'יילן הורד בסגנון ועלול לעשות להפועל הרבה צרות.

טריישון ת'ורמן הגיע לוולבס אחרי עונה טובה בבלגיה וממשיך בקפיצה הנהדרת שלו. 15.7 נקודות למשחק עם 54 אחוזים ל-2 ו-39 אחוזים לשלוש. שחקן נהדר.

אז מה יהיה?
אם הפועל הייתה מגיעה למשחק הזה בסגל מלא, יחסי הכוחות היו ברורים, למרות חזרתו של סוליימון. בסגל הנוכחי והקצר המשחק מול וולבס מסובך הרבה יותר. עם סוליימון יש לוולבס שלישייה התקפית מסוכנת מאוד (יחד עם ת'ורמן ומקואולו) כשסביבם שחקנים ליטאים שכולם כמעט קולעים נהדר מבחוץ. משימה לא פשוטה בכלל.
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024