מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | לקראת פריז: כל מה שחשוב לדעת

לקראת פריז: כל מה שחשוב לדעת

עוד מעט הפועל שוב עולה אל המגרש, בואו לסגור פינות ולהתעדכן בכל מה שחשוב לדעת לקראת המשחק הערב

17/01/2024
נגד מי משחקים? 
פריז, 19:30 שעון ישראל

מה משחקים?
מחזור 15 בשלב הבתים ביורוקאפ

מי משדר?
ספורט 1

מי משחק?
סגל הפועל: גל שטרנברג, אקסבייר מנפורד, גיל בני, קייל אלכסנדר, בר טימור, בריאן אנגולה, וויל קאמינגס, אייל הראל, עידן זלמנסון, יונתן רבינוביץ', תומר גינת, דז וולס

סגל היריבה: טי.ג'יי שורטס, נאדיר חיפי, מדי נגואמה, קולין מאקלום, טייסון וורד, בנדיה סה, גוטייר דניס, מיקאל יאנטונן, ג'סטין סימון, ז'יאן נובה, מיכאל קסנס, ליאון קרייצר, אנזו שארבין, מקסים לוג

*ע"פ חוקי המפעל - דד ליין רישום סגל השחקנים הסופי למשחק (12 שחקנים) הוא שעה לפני מועד המשחק.

מה עוד?
 • התקפה התקפה התקפה - המשחק יפגיש בין 2 קבוצות ההתקפה הטובות ביורוקאפ, פריז ראשונה עם 98.6 נקודות בממוצע למשחק, הפועל שניה עם 96.6 נקודות למשחק. גם באחוזים ל-2 פריז ראשונה (61.5%) והפועל שניה (60.7%)
   
 • תרחישים אפשריים - אם הפועל תנצח ובשיקטאש תפסיד להמבורג, הפועל תבטיח לעצמה מקום בין ארבע הראשונות בבית. אם פריז תנצח היא תבטיח לעצמה את המקום הראשון בבית. אם פריז תפסיד וגם לונדון תפסיד, פריז תסיים בוודאות באחד משני המקומות הראשונים. 
   
 • אל תשאירו אותו לבד - טי.ג'יי שורטס מוליך את היורוקאפ בממוצע סלים ל-2 למשחק (6.3), אסיסטם (7.4) ומדורג שני בממוצע נקודות למשחק (17.7). נאדיר חיפי מפריז מדורג רביעי בממוצע הנקודות למשחק עם 17.6.
   
 • עוד ידיים עוד ידיים - קייל אלכסנדר מדורג שלישי בממוצע בלוקים למשחק ביורוקאפ עם 1.5 בלוקים בממוצע, בממוצע הריבאונדים מדורג אלכסנדר חמישי עם 8.4 ריבאונדים בממוצע למשחק.
   
 • כדורסל וכדורגל - מפגש צפיה כפול יתקיים בלה מר (הרברט סמואל 86, ת"א), ב-19:30 צפיה בשידור המשחק מול פריז והחל מ-20:30 ישודר, בנוסף, גם הדרבי בכדורגל. הכניסה חופשית. מפגש צפיה כפול נוסף יתקיים בקיבוץ נען, גם היא החל מהשעה 19:00.
מה אומרים?
דני פרנקו: "ברור לכולם שאנחנו לפני משוכה גבוהה וקבוצה איכותית מאוד, אבל כמו תמיד אנחנו מרוכזים בעצמנו. ננסה למנף את הדקות האחרונות בר''ג לתוך המשחק מחר. החיסורים והפציעות הן חלק מהעונה ואני בטוח שהשחקנים יבואו ויתנו את המקסימום בשביל לנצח את המשחק".

תומר גינת: "ארבעה משחקים לסוף הבית וכל משחק חשוב לנו, יש לנו מטרה - לסיים בין שני המקומות הראשונים ולהעפיל ישירות לרבע הגמר. אנחנו חסרים אבל כל אחד מאיתנו צריך לתת אקסטרה מעצמו כדי שנוכל להתקרב ליעד שהצבנו לעצמנו. אנחנו משחקים מול קבוצה טובה, אבל נרצה לבוא ולהראות את האופי המיוחד שלנו דווקא מול אתגר משמעותי שעומד מולנו".
נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

20/06/2024
מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

20/06/2024
ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

19/06/2024