מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | "יש לנו חבורה מיוחדת וזה ניצחון גדול בשבילנו"

"יש לנו חבורה מיוחדת וזה ניצחון גדול בשבילנו"

דני פרנקו ותומר גינת סיכמו את הניצחון של הפועל בבדאלונה

31/01/2024
הפועל 'שלמה' ת"א רשמה הערב (שלישי) ניצחון 85:91 על בדאלונה ושמרה על המקום השני בבית A ביורוקאפ, כשנותר עוד משחק אחד לסיום שלב הבתים. דני פרנקו והשחקנים השיגו ניצחון ראשון להפועל על אדמת ספרד מאז 1980, אז ניצחה הפועל את סראגוסה מסל ניצחון של חיים זלוטיקמן. הקבוצה תנחת בישראל ביום רביעי ותחל בהכנות לקראת משחק הליגה מול הפועל ב"ש ביום שישי (שישי, 13:30)

ביום רביעי הבא (7.2) תפגוש הפועל את בשיקטאש למשחק האחרון בשלב הבתים, כשנותרו 30 מקומות אחרונים בלבד לטיסה המיוחדת עם הקבוצה למשחק, לפרטים על הטיסה לחצו כאן.

דני פרנקו: באנו למשחק עם הרבה שחקנים שחזרו מפציעות ושיחקנו עם רוסטר חדש, לא ידענו איזו קבוצה נקבל ובאנו למשחק קשה בספרד שהפועל לאורך ההיסטוריה לא ניצחה פה הרבה. אני שמח, השחקנים הופיעו בגדול, יש לנו חבורה מיוחדת וזה ניצחון גדול בשבילנו אבל אני לא מופתע שאנחנו קבוצה חזקה. נצא בשבוע הבא למשחק נגד בשיקטאש וניתן הכל לנצח ולסיים את הבית במקום השני. יש לנו השבוע שני משחקי ליגה, וקודם נתמודד איתם.

תומר גינת: ניצחון ענק שלנו כקבוצה, כיף וחשוב לקבל חזרה חלק מהשחקנים הפצועים שעזרו לנו מאוד היום. אנחנו שמחים מאוד על הניצחון היום וממחר מתרכזים כבר במשימות החשובות הבאות שיש לפנינו.
 
הודעת מועדון: אקסבייר מנפורד

הודעת מועדון: אקסבייר מנפורד

21/02/2024
הפועל הפסידה בחולון

הפועל הפסידה בחולון

17/02/2024
הפועל בחולון: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

הפועל בחולון: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

16/02/2024