מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | תוציאו את המחשבונים: התרחישים למחזור הסיום ביורוקאפ

תוציאו את המחשבונים: התרחישים למחזור הסיום ביורוקאפ

באיזה מקום אפשר לסיים, את מי אפשר לפגוש ואחרי איזה משחקים צריך לעקוב, הכל בכתבה

06/02/2024
17 משחקים חלפו עברו, והנה הפועל שלנו מגיעה למחזור האחרון של שלב הבתים ביורוקאפ כשגורלה בידיה. האדומים יתמודדו מול בשיקטאש ביום רביעי הקרוב, כשלאחר המשחק נוכל לקבל כיוון ראשוני לגבי שתי השאלות הבוערות שעל הפרק: הראשונה – נגד מי משחקים? השנייה – באיזה שלב? 

התרחיש האופטימי:
 
משחק המפתח בתרחיש הזה הוא כמובן המשחק שלנו. ניצחון של הפועל יסגור עבורנו את המקום השני והעפלה ישירה לרבע גמר היורוקאפ זו השנה השנייה ברציפות. הפסד שלנו בלובליאנה לטורקים ישלח את כולנו לרפרש בטירוף מתוך תקווה שוולבס הליטאית שאיבדה עניין במפעל תנצח את לונדון, בחוץ. בכל סיטואציה בה אנחנו ולונדון נסיים באותו מאזן – שובר השוויון בצד האדום. 

בתרחיש זה, הפועל תשחק ברבע גמר במשחק בודד (12/13 במרץ) מול השלישית בבית המקביל (קלוז' הרומנית או גראן קנאריה מספרד) או השישית בבית שלנו (בדאלונה, פרומיטיי או בשיקטאש).  

התרחיש הפסימי: 
הפועל בוולה אדיר לדלי מסיימת שלישית בבית המוקדם ופוגשת את השישית בבית המקביל. לא פחות מחמש קבוצות יכולות בתרחישים כאלה ואחרים לסיים במקום השישי. משחק המפתח בבית B יפגיש כבר ביום שלישי בפולין את טורק טלקום ושלאסק ורוצלאב המוכרות לנו מהעונה שעברה. אם טורק טלקום תנצח היא תסיים בסבירות גבוהה במקום השישי. הפסד מפתיע שלה, פותח למעשה את המאבק על המקום השישי בין בודצ'נוסט, אריס סלוניקי וטרנטו. 
אם הפועל תצליח להעפיל לרבע הגמר בדרך הקשה, היא תתמודד מול הקבוצה שסיימה במקום השני בבית B.

בקיצור, יומיים מעניינים מאוד לפנינו, שיהיה בהצלחה וכמובן - יאללה הפועל!
הודעת מועדון: אקסבייר מנפורד

הודעת מועדון: אקסבייר מנפורד

21/02/2024
הפועל הפסידה בחולון

הפועל הפסידה בחולון

17/02/2024
הפועל בחולון: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

הפועל בחולון: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

16/02/2024