מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | "נצטרך להיות חכמים יותר ויציבים יותר"

"נצטרך להיות חכמים יותר ויציבים יותר"

אחרי 28 שנים הפועל מנצחת את מכבי בסדרה ומשווה את התוצאה ל-1:1. הקרב המכריע - בחמישי. תומר גינת נפרד מהדרייב אין בעוד משחק ענק: "המפתח שלנו הוא בהגנה. נצטרך להגיע באותה גישה"

21/07/2020

הסטטיסטיקה מספרת שעד כה ארבע מתוך חמש הסדרות ששוחקו בין הפועל למכבי בשיטת הטוב משלושה משחקים, הגיעו למשחק שלישי ומכריע. האדומים, אחרי האכזבה הגדולה מהמשחק הראשון, חזרו הביתה במטרה אחת - להגיע לאימון הערב ולמשחק המכריע כבר מחר ביד אליהו.

הפועל החזיקה ביתרון לאורך רוב שלבי המשחק, כשתומר גינת במשחק הפרידה שלו מהדרייב אין רצה לעזוב עם חיוך וים מדר שממשיך את הכושר הנהדר שלו מוביל את הפועל ליתרון קל במחצית הראשונה, שנשמר לאורך הרבע השלישי ועד ריצת 2:15 בפתיחת הרבע הרביעי סגרה את הסיפור. 1:1 בסדרה, כשהמשחק החמישי ייערך כאמור מחר (חמישי) בשעה 21:15.

בתום המשחק נערך טקס פרידה מתומר גינת ששיחק את משחקו האחרון באולמנו הביתי. "אני אוהב את כולכם, תודה רבה על הכל, אבל יש לנו משחק בחמישי", סיכם הקפטן, "נסכם כשיגיע הזמן".

קלעו להפועל "SP מצר" ת"א: מדר 22 (7-11 לשתיים, 1-5 לשלוש, 5-5 מהקו, 6 אסיסטים), גינת 21 (4-7 לשתיים, 4-5 לשלוש, 7 ריבאונדים), הנרי 13 (5-10 מהשדה, 6 אסיסטים), דייויס 11 (4-14 מהשדה, 5 איבודים), זאנה 10 (3-4 מהשדה, 4-11 מהקו, 7 ריבאונדים, 4 חטיפות), משעור 5.

מאמן הקבוצה יאניס קאסטריטיס אמר בתום המשחק: "אנחנו מרוצים וגאים בשחקנים. הם ניצחו, ובצדק, משחק גדול. אנחנו צריכים להיות ריאליים וצנועים, יש לנו משחק מכריע ונצטרך להישאר עם הרצון שלנו לשחק עוד משחק אחד. אנחנו יכולים לשלוט רק בקבוצה שלנו ובמה שאנחנו נבוא איתו להתמודדות. ברור לנו שמכבי יבואו אינטנסיביים ומפוקסים, ובשביל לנצח אנחנו נהיה חייבים להיות חכמים יותר ויציבים יותר".

תומר גינת הוסיף: "היו לנו כמה ימים להתאושש בין המשחקים, כל משחק בסדרה הוא בפני עצמו. אני גאה בעצמנו על האנרגיות שבאנו איתן, הפנים שלנו קדימה. המפתח שלנו הוא הגנתי, כשאנחנו שומרים כמו ששמרנו היום אנחנו בדרך כלל מנצחים משחקים. נסתכל מחר על ההתאמות שלנו לקראת המשחק השלישי ובעיקר להגיע באותה גישה. זה היה יום אמוציונלי, באים לדרבי בבית ולא רציתי לסיים עם הראש למטה. שמתי את הכל בצד ובאתי יחד עם החברים לעשות הכל בשביל לנצח".

נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

20/06/2024
מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

20/06/2024
ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

19/06/2024