מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | פסח במשפחת הפועל: הקבוצה קיימה אירוע למשפחות מפונים, שחקני הקבוצה, הצוות והספונסרים

פסח במשפחת הפועל: הקבוצה קיימה אירוע למשפחות מפונים, שחקני הקבוצה, הצוות והספונסרים

רגע לפני ליל הסדר, הפועל "שלמה" תל אביב קיימה אמש (ראשון) אירוע מיוחד לחג הפסח, אליו הוזמנו כ-100 אוהדים מפונים מהדרום ומהצפון, שישבו יחד עם השחקנים, ההנהלה והספונסרים של הקבוצה לארוחת ערב חגיגית ב"מנדרין לופט" ליד חוף הצוק בתל אביב.

22/04/2024

האוהדים שהוזמנו, חברי עמותה ומנויים של הקבוצה, פונו לפני יותר מחצי שנה מכפר עזה, בארי, אור הנר, רעים, זיקים, קיבוץ דן, קריית שמונה, קיבוץ סאסא, קיבוץ דפנה, ניר יצחק, שמיר, יד מרדכי, כרם שלום, ניר עם ועוד. בין הנוכחים היה גם אוהד הקבוצה ליאם אור שנחטף וחזר משבי החמאס, ומשפחות מפונים שכולות שאיבדו את יקיריהן בשבעה באוקטובר.

בעלי הקבוצה עופר ינאי, פנה לנוכחים ואמר: "מחר כולנו נעשה את ליל הסדר יחד עם המשפחות, אבל עכשיו אנחנו במשפחה המורחבת של הפועל. למרות שזו שנה שבה אמורים לקצץ, הוצאנו השנה למעלה ממיליון שקל על פעילות למען הקהילה, וזו הייתה בחירה טבעית וברורה מאליה. הבנו שקבוצה שבלי האוהדים אין לה זכות קיום, חייבת לתמוך באוהדים בשעה כזאת בצורה הכי רחבה, ולכן אני שמח גם על הערב המיוחד הזה".


נשיא המועדון אבי זידנברג הוסיף: "הפועל תל אביב היא קודם כל קהילה, והמועדון הזה לקח על עצמו לעשות כל מה שאפשר כדי להיות עם האוהדים, עם המשפחות, עם הנפגעים, לתמוך וללוות, בשעות הקשות, והיו לא מעט כאלה בחצי השנה האחרונה. אני רוצה להאמין שכולנו נחזור לבתים שלנו במהרה, שנחזיר את החטופים, ואת הגאווה והתקומה לעם ישראל".


שבתאי גבאי, אוהד הקבוצה שפונה מקיבוץ רעים ושכל את בנו במלחמה דיבר גם הוא: "חג הפסח אינו חג שמח בבתים רבים של משפחות שאיבדו את יקיריהם, אך אנחנו מצווים להמשיך להמשיך ולציין אותו כי כך היו רוצים יקירינו ואני שמח שהפועל ת"א עוזרת לנו בכך, כמו שעזרה וליוותה אותנו במהלך כל התקופה".

"הגעתי כדי לעזור להפועל להשיג את המטרות השנה, זה לגמרי אפשרי"

"הגעתי כדי לעזור להפועל להשיג את המטרות השנה, זה לגמרי אפשרי"

19/05/2024
לקראת קריית אתא: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

לקראת קריית אתא: כל מה שצריך לדעת לקראת המשחק

18/05/2024
ההרשמה להגרלת הכרטיסים לדרבי נפתחה

ההרשמה להגרלת הכרטיסים לדרבי נפתחה

17/05/2024