מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | "רצינו לתת לעצמנו עוד סיכוי לנצח בבית"

"רצינו לתת לעצמנו עוד סיכוי לנצח בבית"

סטפנוס דדאס סיכם את הניצחון במשחק השני מול קרית אתא: "זה היה ניצחון של אופי". גינת: "חשוב שחזרנו להיות תלויים בעצמנו" (צילום: מאור אלקסלסי)

09/06/2024
"זה היה ניצחון של אופי, כזה שאני רוצה לראות מכל קבוצה שלי", אמר בסיום מאמן הקבוצה  סטפאנוס דדאס, "יש לנו יותר איכות מהיריבה, אבל אי אפשר להסתכל רק על הסגל הנוכחי. היו לנו הרבה שינויים ופציעות בעמדת הרכז ובגארדים – ג'ייקובן בראון, וויל קאמינגס, בריאן אנגולה, טיילר אניס – וחוסר התיאום בין החבר'ה הוא לא קל. יש לנו יומיים כדי להשתפר עוד יותר, ואני בטוח שנהיה בגמר. כל הארגון שלנו – צוות המאמנים, ההנהלה, השחקנים, האוהדים – כולם צריכים להתכונן מנטלית לרגעים קשים תוך כדי המשחק, ואז נהיה בגמר".


צילום: מאור אלקסלסי
 
"ידענו שאם נפסיד נלך הביתה, ורצינו לתת לעצמנו עוד סיכוי לחזור ולנצח בבית", הסביר מצטיין המשחק טיילר אניס, שעשה את ההבדל במחצית השנייה עם 17 נקודות – כולן אחרי ההפסקה, "היינו אגרסיביים יותר, הבנו מה הייתה התוכנית שלהם, מצאנו מה עובד והמשכנו איתו. מה שחשוב הוא שהצלחנו להשיג עצירות, כי קליעה היא לא באמת בעיה עבורנו. יש רגעים שאנחנו נראים טוב מאוד ויש רגעים שפחות, אבל כשאנחנו משחקים כדורסל טוב – זה בדרך כלל נגמר בניצחון". הרכז נשאל אם הפועל תל אביב שייכת לו: "לא, זו קבוצה. אני עדיין חדש ומנסה להבין הכול – לשחק את המשחק שלי, להיות אגרסיבי ולעזור לחבר'ה".    
 
"אחרי יום חמישי הרגשנו נורא", הודה תומר גינת, שהרשים עם דאבל־דאבל של 12 נקודות ועשרה ריבאונדים, "לא ישנו בלילה, זה מסוג ההפסדים שאתה לוקח איתך. ידענו שהיום זה בעיקר אופי, ואני חושב שהראינו את זה. אומנם בסוף יכולנו לגמור את המשחק ועשינו כל מיני טעויות הזויות שלא מתאימות לנו – אבל מה שחשוב הוא שניצחנו, אנחנו מחזירים את הסדרה אלינו הביתה בעוד 48 שעות וחזרנו להיות תלויים בעצמנו. ברור שיש לחץ, אבל צריך להתמודד איתו. יש פה שחקנים מנוסים ומאמן מנוסה, ואנחנו באים לעשות את העבודה שלנו על הצד הטוב ביותר. היום זה הביא לנו ניצחון, צריכים עוד אחד ביום שני".     


צילום: מאור אלקסלסי
נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

נשאר איתנו: סטפנוס דדאס ממשיך כמאמן הראשי של הפועל "שלמה" ת"א

20/06/2024
מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

מתווה הפיצויים למנויי עונת 23-24

20/06/2024
ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

ברוך הבא, ג'ו רגלנד!

19/06/2024