מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | הודעת מועדון עקב אירועי הדרבי

הודעת מועדון עקב אירועי הדרבי

19/06/2024
מועדון הפועל תל אביב כולו מביע שאט נפש וכואב את כאבם של אוהדים רבים שהגיעו אתמול ליד אליהו וסבלו מאלימות משטרתית בלתי נתפסת שמגובה בתיעודים רבים אותם אנו עדיין אוספים, ואנו מבקשים מכל מי שחווה אלימות אתמול להמשיך ולפנות אלינו בכל דרך. ילדים, נשים וגברים הוכו, נדחפו, והושפלו, רק כי רצו להגיע למשחק כדורסל. אנו נאסוף את התיעודים ונפעל כדי שדבר כזה לא יחזור. 

נימוקי המשטרה בדבר צעדה לא מורשית, כאילו הם לא ידעו והתייחסו לקיומה מלכתחילה, או חסימת כביש (הכביש שסגור ממילא בסמוך לכניסה לשערים) הן בבחינת לעג לרש.

הנהלת המועדון פעלה החל משעות הצהריים המוקדמות, כאשר קיבלה את הודעת המשטרה על איסור הכנסת ציוד עידוד, יחד ולצד האוהדים מול המשטרה כדי לנסות להסדיר את הכנסת הציוד ולמנוע את הסלמת האלימות אך במבחן התוצאה נכשלנו. ההחלטה לקיים את המשחק למרות האלימות המשטרתית חסרת התקדים הייתה החלטה קשה, אך ההחלטה הנכונה ביותר לטובת מניעת המשך ההסלמה.

בכוונתנו לעסוק במהלך הקיץ באופן נרחב במיקומה של המשטרה במשחקי הכדורסל, החל מנוהל אישור ציוד עידוד, קיצור תורי הענק וכמובן היד הקלה על ההדק בכל הנוגע לאלימות כלפי אוהדים.

המועדון מגנה בכל תוקף את זריקת האבוקות המסוכנת על ידי מספר אוהדים לעבר היציע התחתון, שאין דבר שיכול להצדיק אותה. גם בנושא זה בכוונתנו לעסוק בקיץ ביתר שאת.

נזכיר כי במהלך חלקים גדולים של המשחק צוות ההנהלה של המועדון ועובדיו ספגו זריקת חפצים בלתי פוסקת מיציעי מכבי לעבר הספסל כולל מציתים, כוסות, ואפילו חלקי כיסאות. גם בזה נטפל מול כל מי שאמור לשמור עלינו ולא עשה זאת.

דירקטוריון המועדון ידון בצעדים אותם ינקוט עקב אירועי אתמול, ויודיע עליהם בהקדם.

לא נשבר, לא נוותר, וגם מאתמול נצא חזקים יותר. יאללה הפועל
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024