מועדון הכדורסל הפועל "שלמה" תל אביב | האתר הרשמי | בספטמבר - הכדורסל האירופי חוזר לת"א

בספטמבר - הכדורסל האירופי חוזר לת"א

לראשונה מאז פרוץ מלחמת "חרבות ברזל", המשחקים הבינלאומיים יחזרו לישראל. הפועל שלמה ת״א מודיעה היום (ה׳) על שיתוף פעולה עם קבוצת היורוליג וילרבאן ועל טורניר משותף שיובילו שני המועדונים.

04/07/2024  | 17:30
בתום סדרת פגישות בין בעלי המועדון, עופר ינאי, וטוני פארקר, בעלי וילרבאן, הודיעו השניים על קיום טורניר ספורט בינלאומי ראשון בישראל מאז אסון השבעה באוקטובר, בהשתתפות וילרבאן, אלופת ליטא ריטאס וילנה והפועל ירושלים.

עופר ינאי, בעלי הפועל תל אביב: "תמיד אמרתי שכדי לצעוד קדימה ולהתפתח, צריך לשתף פעולה עם הטובים ביותר. אני שמח לארח כאן את טוני פארקר, אגדת כדורסל בינלאומית ולבשר כי טוני, עם הקבוצה שלו וילרבאן, יבואו וישחקו כאן בטורניר קדם עונה"טוני פארקר: ״אני מאוד נרגש להיות כאן. זו הפעם הראשונה שלי בישראל, יש לי חברים רבים כאן אבל אף פעם לא הייתה לי ההזדמנות להגיע לבקר. היו לי כאן יומיים מוצלחים, סיכמנו על הטורניר המשותף. אני נרגש להביא את הקבוצות שלנו. אני יודע שלעופר יש תשוקה מאוד גדולה לכדורסל, וזה מה שאני אוהב. כשראיתי את התשוקה שלו ומה שהוא רוצה ליצור כאן עם הפועל - אני רוצה לתמוך בזה ולהשתתף בספטמבר בטורניר״.
מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

מערכת הכרטיסים והמנויים החדשה: המדריך המלא

15/07/2024
הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

הודעה בדבר רשימת המועמדים לוועד המנהל ולוועדת הביקורת בבחירות 2024

14/07/2024
ברוך הבא, איש ווינרייט!

ברוך הבא, איש ווינרייט!

10/07/2024