הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | תמר נחמן - מועמדת לוועדת הביקורת

תמר נחמן - מועמדת לוועדת הביקורת

מצעה של תמר נחמן, שהציגה את מועמדותה לכהונה בוועדת הביקורת של עמותת הפועל אוסישקין תל אביב לקראת בחירות 2020

23/08/2020
 החלטתי גם השנה להעמיד את עצמי לבחירה לוועדת הביקורת של עמותת הפועל אוסישקין ת"א, ולהמשיך בפעילות בה התחלתי בקדנציה המסתיימת זה עתה, על מנת לתרום לעמותה ולקבוצה שאני כל כך אוהבת.
 
מבחינתי, הפועל ת"א, על אוהדיה, מנהליה ומתנדביה מהווים משפחה אחת גדולה. אני מקווה ומאמינה בפרויקט, ושואפת לעזור ולתרום ככל יכולתי לקידום מעמדה של הפועל כקבוצת צמרת בכדורסל הישראלי - מבלי לשכוח מאין באנו.
 
החלטתי להתמודד לוועדת הביקורת, מכיוון שזו הדרך הטובה ביותר מבחינתי לתרום לעמותה. אחרי שנים ארוכות של לימוד כדי להיות רואת חשבון, ברצוני להחזיר ולתרום לקהילה ולקבוצה שנתנה לי הרבה במהלך השנים.
 
אני מאמינה שמטרתה של ועדת הביקורת, הינה דאגה לכך שהקבוצה תתנהל באופן מסודר כלכלית, בשקיפות מלאה, ותשמור על הערכים וטוהר המידות אותם הנהגנו כאוהדים. בנוסף, לדאוג לכך שההתנהלות התקשורתית, מבית ומחוץ, תהא אמינה וקשובה לדעות ורצונות האוהדים מחד ותשמור על אינטרס המועדון מאידך, כאשר אנו בטוחים, שזה יוביל את הקבוצה להצלחות רבות.
 
ההתמקדות שלי תהיה בעיקרה בנושא התנהלות העמותה - הן מבחינת כללי ניהול תקין, מבחינת בדיקת חוזים, מבחינת בדיקות כספיות שונות במחלקות השונות בעמותה ובכל נושא אחר אשר יובא לתשומת ליבי.
 
כולי תקווה שתמשיכו לתת בי את אמונכם להמשיך בעשייה בוועדת הביקורת יחד עם עוז מזמר המתמודד גם הוא.
 
תמר נחמן
 
"עשינו צעד גדול להישארות"

"עשינו צעד גדול להישארות"

10/05/2021
הערב: הקרב הישיר האחרון

הערב: הקרב הישיר האחרון

09/05/2021
"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

"לא היה משחק יפה - אבל מרוצה מהתוצאה"

05/05/2021