הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | חיים יצחקי - מועמד לוועד המנהל

חיים יצחקי - מועמד לוועד המנהל

מצעו של חיים יצחקי, שהציג את מועמדותו לכהונה בוועד המנהל של עמותת הפועל אוסישקין תל אביב לקראת בחירות 2020

24/08/2020
יליד 1968, בן זוג לענת, אב להגר. לאחר השחרור מהצבא התחלתי את לימודי באוניברסיטה העברית בירושלים, שם קיבלתי תואר ראשון בפילוסופיה ובמדע המדינה. בהמשך למדתי לתואר שני בתיאוריה פוליטית באוניברסיטת Notre Dame שבארצות הברית ומשם המשכתי לכתיבת דוקטורט באוניברסיטת McGill במונטריאול שבקנדה.
 
כשחזרתי לארץ ועוד לפני השלמת עבודת הדוקטורט, התחלתי בלימודי משפטים באוניברסיטת תל אביב ובהמשך התמחיתי אצל עו"ד אביגדור פלדמן. לאחר ההסמכה עבדתי במשך כמה שנים כשכיר במשרדו של עו"ד פלדמן ובהמשך פתחתי משרד עורכי דין עצמאי (תוך שלצערי זנחתי את עיסוקי האקדמיים). כיום אני משמש כשותף במשרד עורכי דין "יצחקי – דותן".
 
החל משנת 2014 אני מייעץ, בהתנדבות מלאה כמובן, להנהלת הקבוצה בעניינים משפטיים ומייצג את הקבוצה בהליכים משפטיים שונים בבתי המשפט, בהליכי בוררות ובאיגוד הכדורסל. החשיפה היומיומית לסוגיות המשפטיות והאחרות המתעוררות במועדון תרמה לגיבוש החלטתי בשנת 2016 להתמודד בבחירות.
 
כשהודעתי על מועמדותי בבחירות 2016 הצהרתי כי אין לי כוונה לחולל מהפכה במבנה העמותה וכי מטרתי תהיה, בראש ובראשונה, ללמוד את הקיים ולתרום מנסיוני ומכישורי על מנת לחזקו. חשבתי כבר אז כי המהפכה התרחשה לפני כעשור, כשהפועל תל אביב קמה לתחייה. העליה לליגת העל, האולם החדש, ההתחברות המחודשת לקהילה הקיימת והתרחבות הקהילה, כל אלו הם  צעדים שלאחר המהפכה, צעדים בדרך למימוש המטרה שהינה, לתפיסתי, ביסוס קבוצת כדורסל הישגית, שמתחרה מדי שנה על תארים בכדורסל הישראלי וגם זוכה בהם, תוך שמירה על יסודותיה הנטועים עמוק בקהילה ובאוהדיה שהם שורש קיומה. 
 
בארבע השנים בהן אני משמש כחבר בהנהלה גיליתי כי התפקיד דורש מחוייבות יום יומית עד כי לעיתים העשייה במועדון משתלטת כליל על שיגרת היום יום. ארבע השנים הללו היו מרתקות, קשות ומאתגרות. בחלק מהאתגרים עמדנו בהצלחה, לעיתים אף בהצלחה רבה. בחלקם האחר טעינו ואף כשלנו. כמובן שבאם אבחר, אנסה במהלך השנתיים הבאות ללמוד מן הניסיון שצברתי על מנת לנסות להגדיל את מספר ההצלחות ולצמצם את הטעויות.  
 
בכוונתי להמשיך לנסות ולמצוא את אותם אספקטים בהם ניתן יהיה להשתמש בנסיוני ובכישורי לצורך מיצוי פוטנציאלים שטרם מוצו עד תום. כאוהד ותיק ביציע, כחבר הוועד המנהל וכמי אשר היה מעורב לא פעם בפעילויות ובמאבקים שניהלו אוהדי הפועל תל אביב, אין לי ספק כי פוטנציאלים שכאלו קיימים למכביר.
 
אחד האתגרים העומדים כעת בפני הנהלת העמותה הינו למצוא את הדרך בה ניתן יהיה להחזיר את האוהדים ליציע מהר ככל הניתן. חשוב לזכור ולהזכיר למי ששכח את נקודת המוצא שהינה האוהדים והקהילה. גם הקורונה לא תשבור אותנו.
 
אתגר אחר העומד בפנינו מאז ומתמיד הינו הגדלת העמותה, הרחבת פעילותה בקרב קהילת האוהדים וחיזוק מעמדה.
אני משוכנע כי כל הנהלה שתיבחר מתוך רשימת המועמדים תהיה טובה ותקדם את קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב ואת קהילת אוהדי הפועל תל אביב. אם אבחר פעם נוספת, אשמח להמשיך לקחת חלק בעשייה. 
 
כי אין עוד אחרת...
 
"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

24/09/2021
"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

19/09/2021
הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

19/09/2021