הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | בני בן ברק - מועמד לוועד המנהל

בני בן ברק - מועמד לוועד המנהל

מצעו של בני בן ברק, שהציג את מועמדותו לכהונה בוועד המנהל של עמותת הפועל אוסישקין תל אביב לקראת בחירות 2020

24/08/2020
קצת על עצמי
 
כאדם שלא גדל בארץ, התחברתי לחיים כאן די מהר. אני צבר, אך גדלתי באפריקה, בסיירה ליאון, שם אבי היה בשליחות מטעם המדינה. לארץ הגעתי עם המשפחה בשנת 1968, ודי מהר התאקלמתי ונכנסתי לעניינים. כבן לאב שהתמסד, עם החזרה לארץ, היה "חבר מפלגה" ונבחר למועצת העיר גבעתיים, התחנכתי על אהבה לספורט ומהר מאד הגעתי להפועל. את הקבוצה אני מלווה כבר עשרות שנים, משער 7 בבלומפילד (עוד כשהיה "יציע השרופים") ומהשורות שליד כניסת השחקנים באוסישקין. בדרייב אין יש לי כיסא קבוע מאז הקמתו, בשער 2 (המכונה "שער 7" – בהתאמה לבלומפילד...) – על הגדר.
 
היום אני בן 60, נשוי, אב לשלושה ילדים וסב לשתי נכדות. 
 
מה עשיתי עד היום?
 
לפני כעשור, כשיצאתי לפנסיה מוקדמת, לאחר שירות של עשרות שנים כמנהל בכיר בגוף ביטחוני גדול - נסעתי שוב לאפריקה. כשנתיים לאחר מכן, נקראתי על ידי עירייה במרכז הארץ לבוא ולשרת בה כקב"ט העיר. משום מה הסכמתי וכך עשיתי ממש עד הימים האחרונים, שבהם החלטתי לפרוש סופית מתפקידיי ולהתמסר לאהבותיי, בראשן, מעבר למשפחה, הכוונה היא להפועל תל אביב.
 
בניגוד למצופה לאור ניסיוני הביטחוני המגוון, אני מגדיר את עצמי כפלורליסט - רגיש לחלשים שבחברה ודואג לכבד את האחר. כזה אני ואינני מתבייש בכך. 
 
עם השנים, ותוך כדי העבודה שלי, התחלתי גם לכתוב. הספר הראשון שכתבתי היה סיפור החיים הייחודי שלי, ואחריו המשכתי בכתיבת רומנים, בעיקר ריגול ומתח. לאור ההצלחה והמחמאות הרבות שקיבלתי – הפכתי גם את הכתיבה לפעילות חשובה בחיי. לאחרונה סיימתי את כתיבת הספר הרביעי שלי, שייצא לאור בקרוב. ספריי מוצגים כיום למכירה בחנויות סטימצקי וצומת ספרים, ובאתרי האינטרנט שלהם.
 
בתפקידים שעשיתי במשך השנים, ניהלתי צוותים רחבים של עובדים, ותקציבים גדולים מאד. בהשכלתי האקדמית הוענקו לי שני תארי -  B.A. במדעי המדינה ובקרימינולוגיה מאוניברסיטאות חיפה ובר אילן, ותואר M.A. בניהול וחינוך מאוניברסיטת דרבי באנגליה. 
 
במה אוכל לתרום לעמותה?
 
לוועד המנהל של העמותה, אליו אני מבקש להיבחר, אוכל להביא את כל הניסיון שלי, את הידע הרחב שלי בניהול, את הקשרים הרבים שקשרתי במהלך השנים עם גורמים בכירים בביורוקרטיה ובאדמיניסטרציה הבכירה במדינה, עם גורמים באירופה, ועם ראשי ממשל באפריקה. אבל מעבר לכל זה – אביא את האהבה שלי לקבוצה. 
 
עכשיו אני שם את כל השאר בצד, ויכול לעשות את מה שאני באמת אוהב.
 
אני כבר יכול להעניק את עצמי להפועל. 
 
אני כבר יכול לתת את כל מה שיש בי למען הקבוצה. לא רק לעודד מהיציע ולקלל את ספי שמש...
 
נכון שאני לא באמת מוכר או מפורסם כאחד מראשי האוהדים – אבל ממתי זו אמת מידה שעל פיה צריך לבחון את הדברים לפני הצבעה לוועד המנהל? אף פעם לא ניסיתי להתבלט בקרב האוהדים, גם לא כשליוויתי את הקבוצה במשחקים בחו"ל, בכדורגל או בכדורסל (אפילו לא במשחק המפורסם שכמעט התפוצץ בשירוקי ברייז' – בוסניה). אבל עכשיו – כשסיימתי את תפקידיי הביטחוניים ויש לי את כל הזמן שבעולם, הדברים יכולים להיות אחרת. עכשיו אני יכול כבר "לצאת לאור": גם להיחשף פומבית, ובעיקר להעניק לקבוצה את כל מה שיש בי. ויש בי הרבה. 
 
אני מבקש מכם לאפשר לי לממש את היכולות שרכשתי בכל השנים – לטובת מה שכולנו אוהבים. לטובת הפועל תל אביב.
 
 
מהי האג'נדה שלי לקידום העמותה? 
 
הדגשת הייחוד של העמותה ושל הקבוצה, מעבר לכדורסל. להיות קשור להפועל תל אביב זאת דרך חיים. זה אומר משהו על עצמך, על דרכך, על האופי שלך. אנחנו לא כמו אף קבוצה אחרת – ולעולם לא נהיה!
 
שימוש בניסיוני ובקשריי, כדי לנסות להגדיל את תקציב הקבוצה. פעולה אשר תקדם אותה הן בהיבט הספורטיבי והן בזה החברתי–קהילתי, עם הידוק הקשר והרחבת הסיוע לאוכלוסיות מוחלשות – לאחר, לשונה.
 
חיזוק הקשר ותחושת השייכות שבין האוהד שבקצה לבין הנהלת העמותה, מעבר למפגשים המחויבים מהפרוטוקול. על כל חבר עמותה להרגיש את הקשר ההדוק שבין הצדדים, ולהבין שחברותו באה לידי ביטוי הרבה מעבר לתשלום השנתי. מימוש הדבר יגרור, באופן טבעי, את הגדלת חברי העמותה, במיוחד עם חזרתם של אלה שהפסיקו להרגיש "שייכים" ועזבו עם השנים.
 
הגדלת היקף הפעילות של החנות האינטרנטית למוצרי הקבוצה ולמרצ'נדייז, והרחבת מגוון המוצרים.
 
הדגשת העובדה שהקבוצה תישאר לעולם – וגם אם יתבצע שינוי כלשהו במבנה הבעלות, עם הסמלים והצבעים המקוריים. מעבר למופיע היום בתקנות העמותה.
 
מדי הקבוצה: בכל עת שיתאפשר, תשחק הקבוצה בתלבושת האדומה! אין כל סיבה לשחק במשחקי הבית בתלבושת הלבנה כאשר הקבוצה האורחת משחקת בכל צבע שאינו אדום/כתום. אנחנו קודם כל אדומים, לא לבנים, ועל העובדה הזאת להיות מודגשת בכל עת.
 
 
הכנתי כבר מספר דרכים אופרטיביות שניתן לבצע כדי לקדם, כבר בטווח הזמן המיידי, חלק מן היעדים החשובים שרשמתי לעיל. לא אלאה אתכם כאן בפרטים. קצרה היריעה – אתם יודעים.
 
 
קולכם יעזור לי לעזור לכולנו. בואו נעשה את השדרוג הזה ביחד! תודה על שהקדשתם מזמנכם לקריאת הדברים.
 
 
יאללה הפועל!
 
 
בני בן ברק
 
ליצירת קשר עם המועמד: 0502405216 או במייל: bbb4@bezeqint.net
"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

24/09/2021
"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

19/09/2021
הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

19/09/2021