הפועל SP מצר תל אביב האתר הרשמי | קפטן הפועל ת"א החדש: ים מדר

קפטן הפועל ת"א החדש: ים מדר

הרכז הצעיר יחליף את תומר גינת כקפטן הפועל "SP מצר" ת"א: "רואה בהעברת התפקיד לידיי כבוד גדול". רמי כהן: "הרוויח את הזכות להיות הקפטן הצעיר ביותר"

09/09/2020

הפועל "SP מצר" ת"א הודיעה היום (רביעי) על מינויו של ים מדר לקפטן הקבוצה. הגארד בן ה-19, שנבחר לשחקן המשתפר של ליגת ווינר סל אשתקד, מחליף את תומר גינת שעזב לצרפת. בהודעה לתקשורת נמסר כי "כשהקמנו את מחלקת הנוער מחדש בשנת 2007, לרגע הזה חיכינו. ים מדר מונה לקפטן הקבוצה, כך שלראשונה מאז הקמת העמותה קפטן הקבוצה הבוגרת - הוא בוגר מחלקת הנוער".

"אני נרגש ורואה בהעברת התפקיד לידיי כבוד גדול, שהופך אותי לחוליה נוספת בשרשרת של הנהגה שיש בה מחויבות לסמל ולדרך", אמר הרכז, "דרכה של הפועל תל אביב דורשת מאיתנו השחקנים הכנה ברמה הגבוהה ביותר שניתן להגיע אליה לקראת תחילת העונה ולכל משחק ומשימה בדרך. מבחינתי, יש לכל אחד מאיתנו השחקנים חובה אישית להשאיר הכל על הפרקט ולהתעקש על ניצחונות ותארים. זכינו לקהל אוהדים אוהב ומחבק, המלווה את הקבוצה בבית ובחוץ ונעשה את הכול כדי להיות ראויים לחיבוק הזה. אאחל לצוות המקצועי, לחבריי לקבוצה ולכל האדומים והאדומות שנה טובה בריאה ובטוחה".

"עבורי, כמי שגדל לתוך הדבר הזה שנקרא הפועל תל אביב, קפטן הפועל תל אביב זה תואר נשגב", הוסיף היו"ר רמי כהן, "אני חושב שים הרוויח את הזכות של להיות הקפטן הצעיר ביותר בתולדות המועדון. אני גאה בקפטן החדש שצמח ממחלקת הנוער שלנו, תוך שהוא עומד בפני ציפיות ואתגרים עצומים בכבוד, ברוגע, בדבקות ובחיוך תמידי. העובדה שים בגילו מתחיל את העונה הרביעית שלו בקבוצת הבוגרים, אומרת המון עליו, על ההערכה המקצועית והחברתית שהוא מקבל וכמובן על המועדון. אני שמח שלצידו של ים עומדים שחקנים מצוינים, מנוסים ובעלי אופי מדהים כמו חואקין ובר, שיעזרו לו ולכולנו לייצר קבוצה מגובשת שתנסה לעמוד ביעדים שלה".

כשהקמנו את מחלקת הנוער מחדש בשנת 2007, לרגע הזה חיכינו. ים מדר מונה לקפטן הקבוצה, כך שלראשונה מאז הקמת העמותה קפטן...

Posted by ‎Hapoel Tel Aviv BC הפועל תל אביב כדורסל‎ on Wednesday, September 9, 2020

 

"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

"עושים הכל כדי לשמור על הבריאות של השחקנים"

24/09/2021
"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

"אני אוהב את הקבוצה שלנו ואת הרוח של השחקנים"

19/09/2021
הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

הערב: הפועל ברבע גמר גביע ווינר

19/09/2021